Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Фірмовий магазин «Чай & кава»

7.0

Достойне уваги

Графік рoботи

пн-сб:з 9:00 до 19:00
нд:з 10:00 до 16:00

Зараз зачинено

Телефон

(xxxx) xx-81-11 Показать
Фірмовий магазин «Чай & кава» Фірмовий магазин «Чай & кава» Фірмовий магазин «Чай & кава» Фірмовий магазин «Чай & кава» Фірмовий магазин «Чай & кава» Фірмовий магазин «Чай & кава» Фірмовий магазин «Чай & кава» Фірмовий магазин «Чай & кава» Фірмовий магазин «Чай & кава»

На сьогоднішній день важко уявити собі ранок вдома або в офісі без чашечки ароматного і підбадьорюючого еспресо. Для багатьох людей ранкова чашка кави стала прекрасною традицією, символом початку нового дня. Ми пропонуємо вам улюблені сорти з нашої кавової колекції: робуста, арабіка, ароматизована кава. Яким би не був ваш вибір, в одному ви можете бути впевнені - у найвищій якості нашої кави. Спробуйте, і кожен ранок стане ідеальним. 

Та не забуваємо про чай! Що може дати людині чай? Для одних це всього лише волога для втамування спраги. Але ми-то з вами знаємо, як багато криється в одній маленькій чашечці цього чарівного напою. Вибирайте чай разом з коханою людиною, спостерігайте за чаїнками в скляному чайнику, грійте руки об гарячу чашку, запрошуйте друзів на чай і самі смакуйте кожен ковток улюбленого напою. А ми допоможемо вам зробити зі звичайного чаювання красивий і вишуканий ритуал. 

Тільки у нас справжній, доступний та найсмачніший чай!


Отож, чекаємо вас в наших магазинах «Чай & кава» :

пр-т. Незалежності, 115

вул. Ентузіастів, 2А

вул. М. Заньковецької, 2 

0 відгуків

Твоя оцінка: