Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Résonance. П'ятиріччя оркестру

Час початку

9 жовтня в 19:00

Джерело

Те, що створили найталановитіші люди планети, найяскравіші хіти за всю історію рок-музики зіграє для вас Résonance в Чернівецькому муз-драм Театрі Їм. Кобилянської 9 жовтня! Приходьте - разом зможемо насолодитись симфонічної обробкою рок-музики і відзначимо П'ятиріччя колективу!

У Résonance намітився чудовий привід покликати вас до себе на концерт - оркестру вже 5 років, і в честь ювілею він неодмінно загляне у ваше місто. Магічне звучання віолончелей і скрипок, строгі лінії альта і контрабасса, ритми ударних і повна мовчазність головних героїв - музикантів. За них говорить велика музика у фантастичній аранжуванні.

Ми і так любимо рок за його осмисленість, за круті запили. Ми під це росли, як і наші батьки. Рок форевер, кажуть в народі. А рок у вигляді симфонії - і поготів вічний. А тут ще й Résonance з обраними хітами золотого фонду. Так цієї ж самий сік!

Тут вам System of a Down і Guns n 'Roses, багато Джона Леннона і ще більше Фреді Меркьюрі. Тут знайдеться час для Nirvana і Pink Floyd, Deep Purple, The Doors ...

З якісним відео-супроводом настільки шикарна музика поглинається залом вдвічі приємніше. Це підтверджують шанувальники «Резонансу» по всьому світу. Кращі музиканти країни з кращими рок-композиціями всіх часів вже збираються до вас.

Приходьте слухати класику року під соусом звучання класичних інструментів!

Буде раді бачити вас на концерті! 

0 відгуків