Концерт OPEN KIDS в Літній театр — 18 травня 2018 в 19:00, Чернівці

Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Концерт OPEN KIDS

Час початку

18 травня в 19:00

Чернівці, ви готові? 

 18 травня 2018 року в 19-00 у Літньому театрі відбудеться яскравий і масштабний сольний концерт популярної тин-групи Open Kids в рамках Всеукраїнського туру «Покоління Танцю». Група OPEN KIDS - це більше, ніж культова дитяча поп-група. Це п'ятеро професійних і яскравих виконавиць, які представляють собою нове явище європейської музичної індустрії і надихають своїм прикладом десятки тисяч дітей по всьому світу, закликають їх вірити в мрії, втілювати їх в реальність і змінювати цей світ на краще. 
 Сотні тисяч шанувальників, тури з аншлагами, багатомільйонні перегляди кліпів, визнання кращих телеканалів країни, нагороди «Прорив року», «Краща група» і «тінейджерські проект року», і це далеко не повний список досягнень всього лише за п'ять років існування проекту. Вони підкорили серця не тільки ровесників, а й дорослих! 
 Open Kids єдина підліткова група в Україні, яка взяла участь в наймасштабнішою музичної премії «М1 Music Awards 2016» і була номінована в категорії "Проект року". Без Open Kids не проходить жодне дитяче захід. Учасниці OPEN KIDS: Лера Дідковська, Анна Бобровська, Ангеліна Романовська, Юлія Гамалій та Анна Музафарова. 
Чекаємо тебе і твою сім'ю на нашій крутий тусовці! Потанцюємо як слід? Ми точно знаємо, що ти повинен бути з нами 18 травня Літній театр. Адже тебе чекає яскраве повномасштабне вокально-танцювальне шоу від групи Open Kids.
 Тільки живий звук і живі емоції! Повір! Буде яскраво! Увага! 
В продажу найкраща пропозиція! Квиток Супер Фаната! Він включає в себе: місце в залі, присутність на саундчеку, фото з дівчатками, та їхні автографи! Ціна - 990 грн! 
Не пропустіть можливість - кількість місць обмежена!  
Квитки можна придбати: 
 - каса gastroli.ua (кінотеатр Чернівці) 
- відділення Ощандбанку 
- сайт Gastroli.ua 
Довідки за тел: - (067) 373 15 07 - (095) 420 40 70

0 відгуків