Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Шість соток пристрасті, або до і після SEXу: дачні історії

Час початку

23 листопада в 19:00

Джерело

23 листопада о 19:00 у драмтеатрі ім. Ольги Кобилянської м. Чернівці відбудеться прем’єра нової вистави театру «Чорний квадрат» під назвою «Шість соток пристрасті, або до і після SEXу: дачні історії». Ця вистава вперше ввійшла до туру київського театру імпровізації і у чернівчан є можливість одними з перших оцінити її яскравий та соковитий гумор. 

Місце дії - дача під Києвом. 
Мета дії - зайнятися коханням або сексом (як кому пощастить). Характер дії - відверта комедія з жирним гумором і не худими акторами. Весняний салат з еротичним соусом (сексу в спектаклі немає, але говорити про нього будуть постійно ...) 
 Які у вас виникають асоціації зі словом "Дача"? 
Це місце, де саджанець стає деревом, насіннячко - овочем, а людина - рак! Може бути ... А може це нев'янучі бур'яни, агресивні комарі з колорадськими шкідниками і ніколи не закінчується будівництво? Але це не до нас ... Дозвольте вас переконати, дорогі друзі, що Дача - це, в першу чергу, місце, де можуть втілюватися в життя найсміливіші фантазії .... яскраво, смішно, відверто, сміливо і невимушено про відносини між чоловіком і жінкою, про те, про ніж мовчати вже не можна :) 
 У ролях: 
Ірина Когут 
Ірина Бондар 
Володимир Шумко 
Олександр Кириченко

0 відгуків