Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

ОЛЕКСАНДР КВАРТА

Час початку

10 жовтня в 18:30

Джерело

Безкінечно енергійний,запальний, харизматичний український співак та композитор Олександр Кварта. Людина-свято, людина-сонце, справжній майстер позитиву, джерело невичерпної енергії та добра, та ще багато яскравих епітетів підбирають численні шанувальники Олександра після відвідування його концертів. 

 Більшість українців побачили Олександра Кварту в 2009 році на телепроекті «Україна має талант». Його яскрава «Сеньорита я влюблён» та неперевершені запальні рухи підкорили не тільки суддів телепроекту, але й мільйони телеглядачів. 
 «Миру, добра, любові» - саме таку назву Олександр обрав для своєї програми, і саме ці істини будуть звучати лейтмотивом протягом усього концерту, в основі якого - новий альбом Олександра Кварти – «Україна». Справжній національний колорит програмі «Миру, добра, любові» додасть участь Народного Ансамблю Танцю «Черемшина» з містечка Вашківці.
Чому варто відвідати концерт Олександра Кварти! Святковий вибух сонячних позитивних емоцій та яскравих вражень, живий драйв та безмежна хвиля доброї енергетики обов'язково торкнуться вашого серця! Авторські твори Олександра Кварти (Трембіта, Струмочок, Україна) та всім відомі шедеври української естради (Смерека, Червона рута) у виконанні артиста такі запальні, що втриматися від того, щоб не почати співати і танцювати разом з артистом, просто неможливо! 
Та найголовніше, що гарний настрій та добрі, позитивніемоції, отримані на концерті, будуть супроводжувати Вас ще дуже довгий час! Щиро запрошуємо Вас, 10 листопада о 18:30 у Чернівецький Академічний Обласний Український Музично-драматичний Театр ім. Ольги Кобилянської 

 Квитки можна придбати: 
- каса драмтеатру 
- відділення Ощадбанку 
- кінотеатр Чернівці (каса Gastroli.ua) - вул. Головна 89 (офіс 119)

0 відгуків