Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Час початку

1 жовтня в 13:00

1 жовтня 2017 року о 13.00 у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту відбудеться фольклорно-етнографічне свято «Осінь весільна».

Організатори свята: Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, Учбово-методичний центр культури Буковини,Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту.

У цей день буковинське село музею житиме весільними обрядовими дійствами, журливо-величальними весільними піснями, танцями й віншуваннями. 

Цей яскравий захід з піснями, музиками, буковинським данцем, весільними  жартами та пригощанням, в якому візьмуть участь кращі аматорські колективи нашого краю та гості із Закарпаття. Свято проводиться з метою збереження та відродження багатовікових традицій буковинського краю, джерел автентичного фольклору, яскравих обрядових дійств. Передбачається, що дійство приверне увагу буковинської громади та гостей краю, особливо - молоді. Адже невмируща символіка весільного обряду слугує джерелом мудрості, натхнення, творчого осмислення для багатьох поколінь буковинців.

У програмі:

театралізований показ обряду гуцульського та бессарабського весілля;

- весільне частування та калачі з медом;

театралізоване дійство;

ярмарок майстрів народних ремесел;

майстер-клас з приготування калачів;

родзинка свята - обряд гуцульського весілля Рахівщини від народного  

 аматорського колективу Великобичківського будинку культури Закарпаття.

Заклади громадського харчування пропонуватимуть відвідувачам музею та гостям свята смачні буковинські страви та напої. Для дітей діятиме ігровий майданчик.

У цей день до музею народної архітектури та побуту (вул. Січових Стрільців, 38 б) з 11.3до 18.0додатково курсуватимуть тролейбуси маршруту №4.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до організації свята. Очікуємо на Ваші ідеї та пропозиції , будемо вдячні за будь-яку підтримку.

Контакти: 095 426 55 12 або 90 70 73 

0 відгуків