Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Святослав Кондратів у Чернівцях

Час початку

27 вересня в 18:30

Джерело

Ви повинні це побачити і почути! Перший Всеукраїнський тур! Вперше в вашому місті відомий мільйонам українців, скрипаль-віртуоз, Святослав Кондрат!

Саме зі Святославом Кондратівим і його музикою ви подорожували дивовижними фіордами Норвегії, величними дюнами Сахари, чарівною Венецією і прохолодною Балтикою.

Музичні відео, які знімає скрипаль в різних куточках світу мають велику популярність у користувачів інтернету і за лічені дні набирають сотні тисяч переглядів, відміток «подобається», репоста і коментарів:

- Неймовiрно гарна музика! Зачарована, захоплююсь! Хай всесвiтньо вiдомi зали вiтають Вас стоячих! Тiльки УСПIХУ Вам, Святославе! (Валентина Литвиненко, Керч)

- Мелодія, якові можна слухати Вічно ... Дякую за чудове відео! (Валентина Горецька, Вінниця)

- Під Цю тривожно-чуттєву музику даже НЕ нужно Було зніматі кліп. Вістачає заплющіті очі и зразу ж, почти фізично перенести в гарячу пустелю. Супер !!! Пріїжджайте, будь ласка, в Тернопіль з концертом !!! (Леся Музика, Тернопіль)

- Святослав! Нам треба догнаті та перегнаті Янні! Зробіть Цю роботу, вона важка, но нехай Вам поможет Господь. (Любов Муравская, Київ)

- Марокко, Венеція, прекрасні пейзажі, скрипка, божественна музика, віртуозна гра, все чудово, все шикарно !!!!! До мурашей !!!! Слухати можна нескінченно !!!! БРАВО, СВЯТОСЛАВ, СПАСИБІ ЗА ЕМОЦІЇ !!!!!!! ВИ - ГЕНІЙ !!!! ВИ - Талант !!!!! (Анжеліка Ненова, Одеса)

- Наш Паганіні, браво! (Ірена Герцаніч, Ужгород)

-Це прекрасно!!!! Ніколи не любила скрипку ... Ви змусили мене подивитися і почути її зовсім по-іншому! Я в захваті!!! Щиро вдячна !!!! (Тетяна Сахно, Бориспіль)

- В моїй душі досі звучить Ваша музика, усі клітини тіла починають тремтіти від захвату, щастя, радості, захоплення від створеної Вами атмосфери того вечора! (Інна Марчук, Київ)

- Святослав, Ви просто су Перова музика! Слухати Вас - НАСОЛОДА !!!!!!! (Оля Живка, Львів)

- Надзвичайно гарна музика !!! Чарівна ... Чуттєва ... Святослав, підкажіть, будь ласка, коли и де состоится Наступний Ваш концерт? (Інна Соручан, Одеса)

- Скріпулічка звучить обалдєнно. Лягли на душу. Спасибі. (Сергій Симоненко, Кривий Ріг)

- Подобається, це слабо сказано. Ця музика зачаровує і окрилює одномоментно ... Божественно, і відеоряд обладнаний !!! Дякую за доставлене задоволення! (Ірина Бондаренко, Маріуполь)

Скрипка Святослава Кондратіва разом з Маестро побувала майже на всіх континентах земної кулі. Саме тому музика, яку створює і виконує скрипаль така різнопланова і яскрава.

Музичний досвід Святослава настільки великий і різноманітний, що дозволяє йому в своїй творчості поєднувати будь-які жанри, міксувати безсмертну класику з сучасними стилями і напрямками.

Святослав Кондратьєв є випускником одних з найсильніших академічних скрипкових шкіл України - спеціалізованої музичної школи ім. С. Крушельницької та Національної музичної Академії ім. М. Лисенка. Щодня прогулюючись загадковими і старовинними вулицями Львова, в якому народився і виріс Святослав, він вбирав їх вишуканість і красу, яка тепер звучить у всіх його композиціях. Потім був Київ і багаторічна робота в багатьох цікавих проектах. Він очолював музичну групу, яка підтримувала українську олімпійську збірну в Пекіні на ХХІХ Олімпійських іграх. Разом з етно-проектом об'їздив всю Америку і Канаду. Його запрошують на шоу «Голос Країни», де його скрипка допомагає завойовувати глядацькі симпатії кращим вокалістам проекту. У супроводі симфонічного оркестру його композиції звучать на найбільших сценах українських міст, з ним разом кияни і гості столиці зустрічали Новий 2017 на Головній ялинці країни на Софіївській площі в Києві.

Святослава Кондратіва сміливо можна назвати мультіартістом. Адже він зібрав свій власний унікальний оркестр, пише і створює для нього аранжування і є його керівником і диригентом!

Родзинкою колективу є його незвичайний склад, де симфонічна група при могутній підтримці естрадного бенду набуває чудовий колорит, завдяки українським етнічним інструментам. Це єдиний оркестр в Україні, яка не переграє чужі хіти, а створює свої власні!

Святослава Кондратіва називають українським Девідом Гарреттом за його віртуозну гру на скрипці (Девід Гарретт - відомий німецький скрипаль), і українським Янни за його музику і оркестр. (Хрісомалліс Янни - засновник відомого в світі оркестру інструментальної музики Yanni)

«Дорогі мої шанувальники! Зустріч з вами для мене хвилює радість і велика відповідальність », - каже Святослав Кондрат. «Ми щодня багато і наполегливо працюємо щоб створити для вас одну з кращих і найцікавіших програм за участю її величності Скрипки! Це дуже непросто і вимагає величезної праці. Але я вірю в свою команду і вірю в вас, мої дорогі шанувальники! Ви гідні кращого! Приходьте всі, хто любить скрипку, і хто буде на такому концерті вперше. програма кінці 

0 відгуків