Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Слуги і сніг @ театр ім. О.Кобилянської

Час початку

13 травня в 18:30

Головна сюжетна лінія вистави буде "крутитися" навколо маєтку, в якому помер господар. До цього маєтку приїжджає його син зі своєю дружиною. Він давно не був у цьому будинку, на похорони батька також не приїхав, адже у них були складні стосунки. У маєтку залишилися тільки слуги, які працювали на батька героя і на його дідуся. 

– Він сучасний молодий чоловік, який хоче змінити життя у цьому маєтку на краще. Та справа у тому, що слуги до змін не готові. Їх влаштовує те, що було за діда та батька. Намагання молодого господаря змінити щось на краще викликає у слуг колосальний супротив. Новий господар дізнається багато таємниць, які відбувалися колись у його сім’ї. Історія розвиватиметься настільки несподівано, що глядач щохвилини буде очікувати на щось надзвичайне та несподіване. Таємниці маєтку поступово розкриватимуться, – розповідає художній керівник театру.
У цій виставі закладено і детективний сюжет, і мелодраму.

– Я маю надію, що на прем’єрі будуть люди, дотичні до влади. Вони для себе обов’язково знайдуть щось цікаве та корисне, – вважає режисер. 
Режисер зізналася, що вистава буде за мотивами п’єси, але невеликі зміни будуть:

– Текст написаний англійською. Деякі речі хотілося загострити, тому ми їх підлаштували під наше сьогоднішнє суспільство.
У виставі задіяні 10 акторів театру. Художник-поставновник вистави – Наталія Тарасенко. Музику, яка супроводжуватиме сюжет, написав Володимир Шнайдер, диригент нашого театру.

– Буде цікава робота зі світлом, з проекцією. У п’єсі не говориться про те, де відбуваються дії, у якій країні, коли. Тому багато супроводжувальних деталей, зокрема костюми, музику автор дозволила вибрати на розсуд режисера, – каже пані Людмила. –Звуковий ряд у виставі дуже важливий, адже тут буде багато звукових ефектів та настроїв, які будуть передаватися через музику. У кожного своя ніша, яку він має заповнювати. 

0 відгуків