Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Лекція-дегустація «Col d'Orcia» @ WINETIME

Час початку

12 травня в 19:00

Ціни

Вхід — 250 грн.

Відкриваємо органічне Брунелло від графа Чінзано 

Дегустаційна карта:

Виноробня Col d'Orcia нині відома в Тоскані та світі передусім своїм винятковим органічним Брунелло, в яке граф Чінзано вклав ледь не все, що лишилося від статків колись впливової п’ємонтської сім’ї. Після численних переслідувань і негараздів, дух та цінності Чінзано фактично переродилися у Тоскані, і знову – з безкомпромісними планами та амбіціями довкола вина.

Тоскану, звісно ж, масштабами і честолюбством навряд чи здивуєш, адже навіть у самої виноробні до приходу Чінзано накопичились століття таких історій, що сміливо можна і книги писати, і кіно знімати. Але пристрасний граф, схоже, в місцеву історію своє ім’я таки впише, хоча б тому, що вже нині його господарство визнане найбільшим органічним виробником Тоскани. Із серпня 2010-го з усіма виноградниками і навіть оливковими гаями та фруктовими садами Col d'Orcia працюють винятково органічним методом.

Цікаво, що у 1973 році, коли Чінзано придбали маєток, тут лишалося всього кілька гектарів виноградників, сьогодні ж їх вже 140, і з них 108 га присвячені виробництву Брунелло, що робить Col d’Orcia третім за величиною власником виноградників Брунелло у Монтальчіно. Граф, подейкують, настільки захоплений своєю пристрастю, що встигає не лише справи вести, але і зустрічати особисто ледь не кожного гостя виноробні, аби донести ідею, у яку вірить. Винні експерти та критики в свою чергу теж відзначають харизматичний стиль і оригінальність Брунелло від Чінзано. 

0 відгуків