Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Лекція-дегустація «Nexus & Frontaura» @ WINETIME

Час початку

19 травня в 19:00

Ціни

Вхід — 235 грн.

Іспанська пристрасть, яка запалює серця шанувальників вина 

Дегустаційна карта:

Іспанія, країна в якій подумки уявляв себе кожен, і той кому вдалось досягнути мрії збагатити своє життя її фарбами -  назавжди запам’ятає цей неповторний колорит. Разом з тим, подібне знайомство з глибиною культурної та традиційної спадщини не проходить без вина. Атрибут кожного столу, кожної родини і життя кожного винороба. Майже у всіх куточках, багатої на виноградники Іспанії, є свої взірцеві господарства. Безумовно, таких національних зірок на карті чимало, та наразі мова піде лиш про одну із них.

Назва, що викарбувана на кам’яній плиті фасаду Palacio de los Frontaura y Victoria (1574 р.), по праву знайшла своє місце у назві цієї компанії. Беручи до уваги кожну дрібничку у розвитку, господарство ставило за ціль поєднати традиційну самобутність із новими поглядами та цінностями. Творчий процес до якого відносять і виноробство, тут бачать, як ще один прояв художнього мистецтва. І це не важко уявити коли перед вами у келиху шедевр з насиченими кольорами та глибокими ароматами, суть яких намагався передати винороб в сукупності із терруаром Торо, а з недавнього часу і Рібери дель Дуеро (у новій лінійці “Nexus”).

Чимало захоплюючого зустрічається у нашому житті і Фронтаура не є винятком. Представляючи улюблені вина для гостей WINETIME, Каміньо Пардо надасть нам прекрасну можливість зануритись у дві характерні сторони іспанської експресії і теж в них закохатись.  

0 відгуків