Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Лекція-дегустація «П'ємонт» @ WINETIME

Час початку

17 березня в 19:00

Ціни

Вхід — 250 грн.

Великі таємниці приховані в горах, або ж принаймні у їх “підніжжі”. Відповіді слід шукати в місцевості на півночі Італії. Провінція яка огорнута з одного боку Альпами, з іншого – Апеннінами, цілком зрозуміло відповідає своїй назві - “Piemonte” (Підніжжя гори). 

Дегустаційна карта:

Monchiero Carbone Recit Roero Arneis
Pio Cesare L'Altro Piemonte Chardonnay
Pio Cesare Dolcetto d'Alba
Guido Mazzarello Barbaresco Roberto Fossati 2011
Vietti Barolo DOCG Castiglione 2011 


Окрім багатої на секрети історії, край славиться загадковістю своїх вин. І тут жодного натяку на містику, а лише на високу складність смаку, якою наділені місцеві виноградні шедеври. Хоч і було тут зароджене виноробство ще в часи античності, де виноградники ділились своїм урожаєм з королями та дворянством, все ж висока якість вина в регіоні проявилась лиш в XIX cт. Завдяки інноваціям п’ємонтці все ж покращили старомодні риси свого вина, додавши баланс та аристократичність. Тому не даремно Barolo іменують “Королем вин і Вином королів”.

Залишившись вірними місцевим сортам та власним традиціям, яким немає рівних, італійці подарували нам чудову можливість познайомитись з неповторністю їхньої культури в об’єкті вин з П’ємонту. Зануритись у відчуття аромату квітів, фруктів та ягід, малюючи в уяві спекотне літо. А ще простежити осінь з її трюфельними нотами в окутаному туманом опалому лісі. Чи не є цей час проведений за таким келихом вина, одним із найприємніших!? 

0 відгуків