Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Лекція-дегустація «Mastroberardino» @ WINETIME

Час початку

10 березня в 19:00

Ціни

Вхід — 190 грн.

Дегустаційна карта:

Виноробня, про яку поговоримо цього разу, — одна із тих, які неможливо сприймати лише категоріями аромату і смаку. Mastroberardino — це тягуча південна історія, що почалася ще в 1750-х роках, коли вправний Pietro di Berardino за вмілу роботу з вином в місцевості, де довгі століття з виноградом ніхто й не працював особливо, отримує від населення свого роду титул – майстер чи то пак – маестро! Він ламав застарілі уявлення про вино, даруючи мешканцям тодішньої Ірпінії продукт більш досконалий і тонкий, відкриваючи нові горизонти та перспективи.

Вино з роками вдавалося все більш змістовним, а новий статус зростався з Pietro наче щось неодмінне. І на якомусь етапі Berardino без величання «майстер» ніхто й не думав називати. Так сімейне прізвище назавжди для всіх перетворилося на Mastroberardino.

Цікаво, що Pietro Berardino принципово робив вино лише з місцевих сортів, будучи фактично першим в Кампанії, хто побачив перспективу у цьому. В підсумку така вірність місцевим сортам і традиціям стала основою цінностей роду! Причому для виноробного світу автентичні сорти Кампанії вони відкрили фактично двічі, вперше — коли повірили у них і стали робити вино, вдруге — коли взялися врятувати і відродити ці сорти у часи філоксери й після.

Фіано, Греко, Фалангіна, Альяніко, Пьєдіроссо, Шашинозо — сорти, що і зараз великою мірою сприймаються у світі як екзотика! Але саме деякі із них стали основою для ряду легендарних італійських вин. Наприклад, із Пьєдіроссо і Шашинозо на терруарах міфічної Помпеї Mastroberardino роблять унікальне і рідкісне Villa dei Misteri. А Radici Taurasi із Альяніко в основі неодноразово потрапляло в число кращих вин Італії за різними версіями й збирало високі 90+  від Паркера, Wine Spectator і ко. Словом, цього разу відкриваємо яскраву, емоційну, сонячну, але нетривіальну Італію. 

0 відгуків