Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Лекція-дегустація «Maison Jean Loron» @ WINETIME

Час початку

24 березня в 19:00

Ціни

Вхід — 170 грн.

Дегустаційна карта:

Продовжуємо перелаштовуватись на весняний лад, змінюючи насичені зимові вина більш витонченими й елегантними. Цього разу на черзі — Бургундія. Продегустуємо вина Maison Jean Loron.У Вінниці(21.03), Хмельницькому(22.03), Івано-Франківську(23.03), Львові(24.03) та Луцьку(25.03) — в супроводі експорт-менеджера компанії Уляни Панько.

Нагадаємо, ось уже три століття сім'я Лорон  намагається збагнути та інтерпретувати у вині бургундський терруар. Засновник Жан Лорон працював винятково із власними виноградниками, а от наступні покоління зуміли використати сімейний досвід також і в негоціантському бізнесі. На сьогодні у них більш як півсотні контрактів із виноградарями Бургундії і 90 гектарів власних виноградників. Справу продовжує вже восьме покоління Лорон.

Окрім своєї глибокої історії, Maison Jean Loron привертає увагу рідкісним для Бургундії умінням балансувати на дотику якості і ціни, що дає можливість винолюбам, не переплачуючи, із року в рік насолоджуватись вражаючим терруарним різноманіттям регіону! Адже, якщо пам'ятаєте, сортів тут всього лише кілька, але не злічити усіх їх втілень крізь індивідуальність терруару! Тим і вабить до себе вічно незбагненна Бургундія!

Трішки більше атмосфери від Maison Jean Loron можна відшукати у відео, ну а смаки і ароматику відкриємо вже безпосередньо на дегустації. Приєднуйтесь!     

0 відгуків