Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Лекція-дегустація «Лікери» @ WINETIME

Час початку

25 лютого в 19:00

Ціни

Вхід — 170 грн.

Дегустаційна карта:

  • Лікер апельсиновий Caballero Orange Brandy Liqueur
  • Лікер вишневий Peter Heering Heering Cherry Liqueur
  • Лікер гранатовий Heaven Hill Brands Pama
  • Лікер імбирний Rudd King’s Ginger Liqueur
  • Лікер трав’яний Peter Busch Killepitsch

Ми знайомі з великою кількістю напоїв, проте ще більша частина нам зовсім невідома. З того, що ми знаємо - ми не все розуміємо, а з того, що розуміємо – не завжди вживаємо. Одними з таких є гіркі трав’яні настоянки, які були скомпоновані в медичних цілях монахами та фармацевтами середньовіччя і дали поштовх в подальшому до виникнення лікерів, які відомі нам в сучасному їхньому прояві.

Чим далі в наш час, тим більше медична суть бальзамів та біттерів змінювалась у напрямку задоволення, а не лікування. Настоянки почали удосконалювати, додавати різні інгредієнти, які покращували їх смак, та впливали на їх тривале зберігання. Тому на виникнення відомих лікерів вплинули різні фактори. Це видозмінило напій, його призначення та смак. Пізніше світ побачив фруктові лікери з їх широкою палітрою. Вони стали вживатись не тільки в сольному прояві, а й засяяли у новому амплуа – в коктейлях. Цим самим отримали ще більшу популярність та зайняли особливу нішу у барному калейдоскопі.

У кожного лікеру є своя історія, творець і звісно ж особлива рецептура, яка завжди залишається відома лише посвяченим в його секрет одиницям. Не всі можуть розшифрувати їх складові інгредієнти, та і чи потрібно це?! Нехай це залишиться загадкою, яка буде передаватись з покоління в покоління. А нам приносити задоволення.  

0 відгуків