Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Лекція-дегустація «Tomatin» @ WINETIME

Час початку

11 лютого в 19:00

Ціни

Вхід — 240 грн.

Дегустаційна карта:

 Після свят і яскравих січневих емоцій, останній зимовий місяць всім нам традиційно дається непросто. Холодно, сіро і, здається, усе це ніколи не завершиться. У такі моменти настрій  безвідмовно рятують улюблені маленькі радощі, наприклад — келих хорошого шотландського віскі.

 Так от, розуміючи все це, ми подумали, що добре було б зібратися на віскі разом, більше того, навіть запросили в гості наших друзів із шотландської дистиллерії Tomatin. Діапазон віскі у них — якраз те, що треба, аби зігрітися, посмакувати чогось нового, поекспериментувати, порівняти... Тут і легендарні бленди, і сучасні купажі, і цілий ряд харизматичних односолодових позицій.  Словом, нудьгувати не доведеться. Тим паче, ще і буде можливість із перших уст дізнатися про нюанси і тонкощі виробництва улюбленого напою.

Нагадаємо,  Tomatin — одна з найбільших дистиллерій Шотландії. Заснована у 1897 році на горі Monadhliath  Північного нагір’я. Традиції виробництва віскі в цій місцевості сягають далекого 15 століття, от тільки тривалий час усе це було нелегально, і гірське розташування тому неабияк сприяло, а вже ближче до 20 століття розпочалася офіційна історія.  Причому  швидко розширюючи виробництво, вже в 1974 році Tomatin стала взагалі однією із найбільших дистиллерій в світі із 23 перегонними кубами і можливістю створювати до 12 мільйонів літрів віскі на рік.  А це означає, що окрім власних брендів, спирти Tomatin активно потрапляли і в основу багатьох інших популярних купажів Шотландії,  в тому числі J&B, Chivas Regal,  Johnnie Walker тощо.

Нині Tomatin належить японській компанії Takara Shuzo & Okara. Дистиллерія продовжує розвиватися відповідно до ситуації на ринку, віскі регулярно потрапляє у найрізноманітніші рейтинги, перемагає у світових конкурсах і радує своїх прихильників у понад 50 країнах по всьому світу.  Крім односолодової лінійки Tomatin, у WINETIME дистиллерія представлена також брендами Cu Bocan, Antiquary, Talisman та Legendary Scot. 

0 відгуків