Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

6-й День Народження ТРЦ DEPO't center!

Час початку

19 грудня в 14:00

Телефон

xx-76-79 Показать

19 грудня торговельно-розважальний центр DEPO’t center святкує День Народження. Уже 6 років поспіль чернівецькі родини обирають ТРЦ ДЕПО для розваг, відпочинку та вдалого шопінгу.
Цьогоріч відвідувачам готуватись до свята пропонують заздалегідь: з 3 по 18 грудня здійснивши покупки на суму від 700 грн. у магазинах ТРЦ DEPO’t center, кожен отримує можливість виграти уікенд в Європі від туристичної компанії Логос 2001. З детальними умовами акції можна ознайомитись на афішах у магазинах ТРЦ DEPO’t center.
Безпосередньо 19 грудня з 10.00 до 21.00 магазини ТРЦ DEPO’t center запрошують здійснити вигідні покупки зі святковими знижками до 70%!
О 15.00 у розважальному центрі Fantasy Town дітей привітає Святий Миколай, а кожен маленький гість отримає сюрприз. О 16.30 окремий подарунок чекає на однолітків торговельно-розважального центру DEPO’t center, його може отримати кожна дитина, яка в цей день святкує свій 6-й день народження, достатньо тільки пред’явити свідоцтво про народження.
А о 16.00 відбудеться нагородження переможців спільного фешн-проекту ТРЦ DEPO’t center та порталу Geometria.org.ua – Winter Sjpping Look.
На другому поверсі торгово-розважального центру 19 та 20 грудня чернівецькі майстри пропонуватимуть хенд-мейд вироби на ярмарку подарунків ручної роботи «Дива Рукотворні».
Також протягом дня на відвідувачів чекають – майстеркласи, аквагрим, тематична новорічна фотозона, можливість безкоштовно роздрукувати своє фото зі свята прямо на місці завдяки Instaprinter - спеціальному принтеру, який друкує фото із соцмереж, якісний живий звук від гурту «The Groove Сompany»!
Ввечері усіх гостей свята почастують святковим тортом від супермаркету Сільпо!

0 відгуків