Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Лекція-дегустація «Brumont» @ WINETIME

Час початку

4 лютого в 19:00

Ціни

Вхід — 200 грн.

Дегустаційна карта:

  • Brumont Chateau Montus Madiran
  • Brumont Chateau Montus Pacherenc
  • Brumont Chateau Bouscasse
  • Brumont Chateau Bouscasse Vieilles Vignes
  • Brumont Torus Red Madiran

Найсуворіші лютневі морози не страшні, коли в бокалі хороше вино, а поруч тепла компанія однодумців. Тим паче цього разу ми підготували для вас дещо особливе. Запрошуємо на Південний захід Франції — місце надзвичайно яскравих і сонячних французьких вин. Порівняно із сусіднім Бордо, звісно ж,  вони і досі поступаються у статусі, але все частіше за розумну ціну радують  винятковою якістю! Вони щедрі і по-південному душевні — ідеальний зимовий вибір!

Ну а щоб враження одразу ж склалося правильне, ми познайомимо вас із найкращим місцевим виноробом — Аланом Брюмоном. Віра в рідний терруар, довіра місцевим сортам і пристрасна ретельність на кожному етапі виробництва, — так характеризують філософію Брюмона у французькій спеціалізованій пресі. Зокрема, відчайдушно нестримний місцевий сорт Таннат у його руках став значно інтелігентнішим і перетворився у візитівку регіону. Він потужний, глибокий, яскравий, але водночас округлий і по-французьки елегантний.  

Починав Брюмон на батьківському Chateau Bouscasse у 1979 році, згодом, захопившись світом виноробства,  придбав Château Montus.  Достатньо швидко став успішним, і вже в 1988 році зумів якісно розширити масштаби виробництва, збудувавши на 1200 квадратних метрах найсучасніший на той момент винний погріб у регіоні. Вже тоді його вина спеціалісти називали «Petrus із Південного заходу». Вино продавалось без жодних проблем, а Брюмон ще і ще розширював виробництво, вдосконалював якість і зрештою отримав титул кращого винороба 80-х у Франції  за версією популярного видання «Gault-Millau». А далі прийшло і міжнародне визнання з високими балами від найвідоміших критиків і попитом у 40 країнах по всьому світу.  Наприклад, навіть в найсвіжіших рейтингах від «Wine Spectator і «Wine Enthusiast»  Chateau Bouscasse(2009) отримало місце у ТОП-100 найкращих вин 2015 року. 

0 відгуків