Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

День Молоді у ТРЦ «Depo't center»

Час початку

28 червня в 11:00

28 червня, у День Молоді, вперше у Чернівцях у ТРЦ «Depo't center» один з кращих слеклайнерів України Олександр Шимко виконає трюки на слеклайні та проведе майстерклас з ходіння та стрибкам на слеклайні. Молодь – це завжди інновації, 28 червня перед ТРЦ «Depo't center» буде можливість спробувати нове молодіжне віяння у розвагах - слеклайн. Олександра Шимко розпочне виступ на паркінгу о 12.30. 
З 11.00 розпочнуться відкриті змагання ролерів. Взяти участь можуть усі бажаючі, записатись можна напередодні змагань на касі FANTASY TOWN, або з 10.00 на паркінгу перед ТРЦ «Depo't center». Свою майстерність у дисциплінах агресив та стрибки через планку покажуть учасники ролер-клубу Fantasy Town.
Вільний дух, креатив, силу хіп-хоп культури в повній мірі можна відчути з 13:30 на паркінгу перед ТРЦ «Depo't center»  під час брейк-данс батлу між командами танцювальних студій - Move On, Dance Avenue, Dance city та гостьових команд з м.Хмельницкий та м. Коломиї. 
З 12.00 любителі найновіших стильних гаджетів зможуть спробувати свої сили і поборотись за призи у конкурсній програмі, яку підготував партнер заходу, компанія Мультимедіа. 

0 відгуків