Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

Вибивайло: Епічна сутична

Тривалість

1 година 41 хвилина

Режисер

Джей Барушель

Країна

Канада

Актори

Шонн Вільям Скотт Джей Барушель Елісон Пілл Еліша Катберт Лів Шрайбер Марк-Андре Ґронден Вайетт Расселл Ті Джей Міллер Кім Коутс Каллум Кіт Ренні

Продовження історії Дага – простого хлопця, який вміє тільки битися і знайшов застосування своєму таланту в хокеї. Він зміг подолати такого ж вибивайла Росса Ріа, ставши справжньою зіркою. Але в хокеї з'явився ще сильніший новачок – Андерс Кейн. Він вибиває Дага зі спорту на тривалий час. Тепер Андерс король бійок на ковзанці. А ще й в родині спортсмена очікується поповнення. Турбот – хоч греблю гати. Але наш вибивала Даг не хоче так просто здаватися – він щодня тренується, готується до повернення в спорт, щоб захистити свою команду. У цьому випадку навіть колишній ворог Росс Ріа може допомогти стати кращим з кращих.

Фільм є сиквелом картини 2011 року "Вибивайло".

Режисером стрічки є Джей Барушель, для якого цей проект став повнометражним дебютом. Він працював над сценарієм першої частини, але найбільше відомий як актор (до того ж, знімався і в цьому фільмі). Раніше Джей грав  у картинах "Крихітка на мільйон" (2004), "Солдати невдачі" (2008), "Вибивайло" (2011).

Головну роль вибивайла Дага виконав Шонн Вільям Скотт. Він раніше знімався у стрічках "Дорожня пригода" (2000), "Скарб Амазонки" (2003), "Американський пиріг: Усі в зборі" (2012).

Також у фільмі зіграли: Уаятт Расселл ("Мачо і ботан 2" (2014), "Кожному своє" (2016)), Лів Шрайбер ("Ураган" (1999), "Кейт і Лео" (2001), "Розмальована вуаль" (2006)), Еліша Катберт ("Сусідка" (2004), "Паскудне дівча" (2007)).

Реліз картини був 17 березня 2017 року в кінотеатрах Канади. 

Расписание сеансов на фильм «Вибивайло: Епічна сутична »

На сегодня нет сеансов
На завтра немає сеансів

0 відгуків