ДИЗЕЛЬ ШОУ. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР в Літній театр — 26 травня 2018 в 19:00, Чернівці

Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору

ДИЗЕЛЬ ШОУ. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР

Час початку

26 травня в 19:00

Шалена команда найкращих гумористів України – «ДИЗЕЛЬ ШОУ» - їде у Чернівці з новою програмою! 

 Улюбленці публіки - Єгор Крутоголов, Марина Поплавська, Вікторія Булітко, Євген Сморигін, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Олександр Бережок і Олег Іваниця - вийдуть на сцену оновленим складом. 
Вперше за майже три роки існування «Дизель Шоу» змінив свій склад. До великої дружної сім'ї «Дизель Шоу» приєдналася нова, дев'ята, актриса - Ольга Арутюнян. У турі «дизеля» покажуть нові, а також найсмішніші і вже улюблені номери глядачів. 
Традиційно - це шоу без політики. Жарти на актуальні теми, сценки, музичні номери та розіграші глядачів. Дизель шоу, як зазвичай, радує цікавими і позитивними життєвими мініатюрами. Це гумор, зрозумілий кожному, без політики і непристойностей. Жарти на улюблені вічні теми - відносини між чоловіком та жінкою, тещею та зятем, дітей та батьків. 
«Дизель Шоу» можна дивитися всією сім'єю. Скетчі на актуальні соціальні теми: про захмарні рахунки за комуналку, електронні декларації та курс долара. Багато музичних номерів у виконанні Євгена Сморигіна, Вікторії Булітко, Марини Поплавської. Крім того, незабаром акторів «Дизель Студіо» можна буде побачити в новому, власного виробництва, комедійному серіалі «Папанькі» і нових сезонах скетч-кома «На трьох». 
 «Дизель Шоу» названі «Кращою гумористичною програмою року» на думку експертів, критиків і аудиторії. Володарі «Телетріумфу 2016» - українського Оскара на телебаченні. 
Квитки на концерт «ДИЗЕЛЬ ШОУ» у Чернівцях можна придбати: 
- каса Gastroli.ua (кінотеатр Чернівці) 
- відділення Ощадбанку - сайт Gastroli.ua 
 Довідки за тел: - (067) 373 15 07 - (095) 428 40 70

0 відгуків