Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Перевірено на собі

Як правильно обрати купальник : корисні поради для кожного типу фігури

Саме час обирати купальник для літнього відпочинку. Найкращі поради, який слід купувати купальник для неперевершеного вигляду.
4 липня 2014 в 10:54
3130 переглядів
Нарешті настав гарячий сезон відпусток і канікул. З початком літа завжди виникає бажання придбати новий купальник і виглядати якнайкраще. Саме тоді й розпочинаються довгі пошуки і тижневі роздуми: який обрати колір, як підкреслити фігуру та не прогадати з новинками року. Ми полегшили для вас завдання! Найкращі поради, як обрати купальник, в якому ви будете почувати себе комфортно і привабливо.

Для початку потрібно визначити, який у вас тип фігури. Таким чином підібрати правильну форму купальника буде значно простіше.

Жіноча фігура типу «морквина» - тип V - перевернутий трикутник. Характеризується широкими плечима і вузькими стегнами.  

Типи фігур у жінок: «яблуко». Відмінною рисою фігури «яблуко»  служать пишні груди, округлий животик і рівна спина без характерних жіночних вигинів.

 

Тип «Н» - «прямокутник». Цей тип характеризується рівними лініями : відсутній вигин талії та  невеликі груди. 

Тип «А» - «груша»

Для цього типу фігури характерним є відкладення жиру в області сідниць і стегон. При цьому «груші» мають тонку талію, витончені руки, красиві груди і довгу шию. 

Тип «Х» - «пісочний годинник»

Х - тип - класична жіноча фігура. У ній все гармонійно : стегна у правильній відповідності з плечима, а талія радує витонченими лініями. 


Вибір купальника під ваш тип фігури 

Вибрати купальник для типу фігури «яблуко» найскладніше. Найкращою моделлю для такої фігури є злитий купальник. Підбирати купальник слід темної кольорової палітри і з матової тканини.

Купальник для типу фігури «Н» або «прямокутник», коли талія практично не виражена, повинен якомога яскравіше підкреслити цю область, створити ілюзію вигинів. У злитих купальниках — малюнки, симетричні вирізи, вставки, драпірування. Всі вони потрібні для ілюзії, що ваші груди і стегна ширші, ніж ваша талія. Також підійдуть моделі, які на талії мають деталь, декоровану під пояс.  

Якщо у вас фігура типу А «груша» або «трикутник», коли плечі ширше стегон, то вам потрібен купальник, який для балансу зробить ваші стегна візуально меншими, а плечі ширшими. Це може бути як роздільний комплект купальника, так і злитий варіант. Верх купальника повинен бути із зав’язками або застібками навколо шиї —це візуально збільшить плечі.Нижню частину купальника краще вибирати однотонного кольору, без зав’язок чи яскравих принтів. 

Як ви вже знаєте, фігура, наближена до ідеалу, називається «пісочний годинник». Дівчатам, що мають такий тип фігури, підібрати правильний купальник досить просто, адже більшість моделей призначені саме для нього.

Якщо у вас фігура типу «перевернутий трикутник», коли плечі значно ширше стегон, то при виборі купальника вам слід привернути увагу до стегон і відвести погляд від широких плечей. 
Дуже часто у таких жінок стрункі ноги, тому не варто боятися залучати увагу саме до нижньої частини тіла. Вибирати купальник рекомендується з досить широкими бретелями. У нижній частині купальника будуть доречні різні волани та рюші, декоровані деталі, а також зав’язки з боків, які візуально розширять стегна. 

Вам залишилось взяти до уваги вищевказані поради і неперевершений вигляд цього літа гарантований! 

Популярное в блоге

Нет комментариев