Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Нове місце

Гармонія минулого й сьогодення

Відкриваємо для Вас нове місце відпочинку- музей народної архітектури та побуту під відкритим небом, пориньте в казку разом з нами.
24 травня 2014 в 17:13
1011 переглядів
     На теренах нашого міста розлого розкинулася мініатюра буковинського села – Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту. Шістнадцять гектарів мальовничого поля та лісу вкривають етнографічні зони Хотинського, Сокирянського, Кельменецького та інших районів.
    Туристи звикли, що експонати, які привезені з різних куточків області, створюють так звану подорож у минуле, але чи багато з відвідувачів замислювалися над тим, як можна по-сучасному відпочити, поринувши з головою у світ ХІХ століття?
     Давня історія починається  із старої різьбленої брами, та чи залишаються погляди відвідувачів на неї такими ж давніми? Доводимо до відома, що деякі туристи уявляли її як платформу 9 і ¾, безперервно бились об дерево головою, з надією побачити «інший світ». Можливо, варто і себе спробувати в ролі Гаррі Поттера, щоб незвичайно розпочати свою екскурсію? Позитив Вам і оточуючим гарантовано :D

    

       Ввійшовши, увагу одразу привертають два величезні красені-вітряки, що є свідками нелегкої праці українського народу на хліборобській ниві у 20 рр. ХХ ст. Якщо Ви замислений в життя інтроверт, то уява одразу вимальовуватиме образ припорошеного з ніг до голови мельника, який виходить до працьовитих селян, які ведуть невимушені розмови про життя.  Та чи не вимагають сучасні відвідувачі драйву? Спробуйте уявити себе в ролі   Дон Кіхота – лицарство завжди в моді, а Ваші друзі зможуть позаздрити веселим фотографіям.
      Крокуючи повз мальовничі галявини й недоторкану зелену траву, що зливається із горизонтом, Ви ступаєте на територію бессарабського села. Як щодо ролі грізного господаря садиби із Заставницького району? А чи давно господиня одягала святковий одяг й подавала на стіл вареники? Що може бути кращим за візуальну гру із минулим? Уяви себе жителем тієї епохи!
     Поруч – біла охайна хатинка. Але чим же вона так привертає увагу? О, це ж саме тут збиралися селяни, щоб випити оковитої! Заставницький шинок сміливо конкурує із найсучаснішими ресторанами на Кобилянській!
        Далі шлях в'ється повз  городи. Убога хатина із Кіцманівського району (1861р.), житло селянина-середняка (1875р.) і садиба заможного селянина (1835р.), на превеликий жаль, засвідчує нам тогочасну соціальну нерівність. Прийшов час показати, що сучасні люди – рівні між собою! Музей ласкаво пропонує відвідати фольклорно-етнографічні свята, інтеракції, сценки, екскурсії та виставки. Але попри усі захоплюючі події, не слід оминати Миколаївську церкву (1810р.), яка щоразу нагадує відвідувачам, що зовсім немає значення у якому столітті вони народжені, ХІХ чи ХХІ, часи змінюються, але людині слід залишатися Людиною.
     Отже, ми змалювали Вам всі куточки музею, а тепер пропонуємо відчути насолоду зсередини. Музей знаменитий не тільки екскурсіями, а й пропонує весілля на виїзд, тематичні вечірки, різні фести та активний відпочинок на Ваш вибір. Беріть друзів та влаштуйте власну подорож, пограйте в теніс, скуштуйте шашлики з вогнища, яке ще ледь жевріє. Традиційна буковинська кухня й самогонка гарантовано покращать Ваш настрій. 
До Вашої уваги пропонується міцомар- історична реконстукція з боями. Доводимо до відома, що це не популяризація бойових мистецтв, а вдале змалювання історичного минулого.
    В музеї під відкритим небом ми зустріли туристів з Донецька та Дніпропетровська. Гості нашого міста були приємно вражені. Найбільше їх вразила щирість і відкритість чернівчан, яку вони побачили в музеї, де господиня зустрічала їх смачними буковинськими стравами і пригощала справжньою сивухою.
       Для того, щоб відчути моральну насолоду, відпочити тілом і душею, музей гостинно запрошує відвідувачів щодня з 10 до 17 години, за вулицею М.Олімпіади 38б (район Кемпінгу, їхати тролейбусом №4 до кінцевої зупинки «Музей»). Замовлення екскурсій, масових заходів, корпоративних зустрічей за телефоном: 90-70-73, e-mail: [email protected] 
      Приємного, веселого та насиченого відпочинку!
Популярное в блоге

Нет комментариев