Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Перевірено на собі

БУРГЕР ПРИДУМАЛИ В АМЕРИЦІ, А НА “BAZI” ЙОГО ВДОСКОНАЛИЛИ!


3 вересня 2017 в 18:02
5781 просмотр
Стильний інтер'єр, смачні бургери, приємні ціни та щирий персонал - саме так нам запам'яталося відкриття нового закладу в Чернівцях – burger club “BAZA”. 
Чому саме така назва burger club “BAZA”, запитаєте Ви? Ось версія власників закладу: "У нашому спілкуванні спочатку народилося таке словосполучення « Ты где?» «На базе». Саме від цього ми і відштовхнулися, обираючи назву закладу, і зрозуміли, що будемо іти з нею по життю".
І ми повністю з ними погоджуємося, адже концепція закладу підходить не тільки для відпочинку із друзями, а й для отримання гастрономічної насолоди. 
 Ну що ж, розповімо Вам як все відбулося на відкритті?
Зустрічала гостей вишукана, а також стильна та мегапрофесійна ведуча - Ніна Шубравська. Впродовж вечора відбувалися різноманітні конкурси, серед яких були: змагання богатирів проти відвідувачів на швидкість поїдання гамбургера, а серед маленьких відвідувачів на поїдання пончиків на швидкість. Усі учасники конкурсу отримали цінні призи.
Звичайно ж, на відкритті були і власники закладу, з якими нам вдалося поспілкуватися. Знайомтесь, Тетяна та Володимир.

Розкажіть, будь ласка, в якому напрямку працює заклад, це фаст-фуд чи щось більше?

Це явно не фаст-фуд, тому що в нас страви не подаються миттєво. Фаст-фуд - це місце, де ти прийшов, взяв і пішов. А в нас зовсім інше направлення, оскільки у нас якісна продукція і немає напівфабрікатів, все свіже. Тому ми не є фаст-фудом, ми – BURGER CLUB “BAZA”. А ще у нас багато додаткових страв: є супи, пельмені, салати, дуже смачний бограч, над яким ми багато працювали .Тобто ВAZA – це заклад з різноманітною кухнею, заклад, для людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Яка Ваша найулюбленіша страва в меню?

Я думаю, що, напевно, це будуть наші донатси, тому що вони в нас маленькі та дуже смачні , і таких в Чернівцях ще немає.

Як довго відбувалась підготовка до відкриття закладу ?

Ой, ми довго готувалися. Ідея виникла одразу, а вже потім потроху ми надихалися нею, їздили по Європі, дещо з кожної країни запозичили.

З якої країни і що саме ви запозичили? 

Ви знаєте, з Болгарії найбільше. У нас там є друзі, вони нам дуже допомогли і ми їм надзвичайно вдячні.

З якими труднощами Ви зіштовхнулися під час відкриття закладу?

З усіма, які тільки можливі (сміються) Важко сказати, що було найважчим, починаючи з ремонту і до відкриття було багато моментів. Етап відкриття – це завжди важко, тим більше, коли брендовий і все з нуля. Коли розширюєш його далі – стає легше, а спочатку, починаючи з маркетингу, направлення і роботи – скрізь були якісь труднощі. Але не дивлячись ні на що – ми з усім впорались і навчились чомусь новому, завдяки чому стали професійнішими і сильнішими.

Ви до цього працювали в ресторанному бізнесі ?

Саме в такій сфері ні, для нас це вперше, тому і трохи важко, але дуже цікаво. Проте в нас є інші напрями пов‘язані з їжею. Це мережа харчування “Appeti tasty food” де ми є співвласниками, а також сфера продуктів, це продуктові магазини “Морковка”. До того ж ми плануємо розширятися.

Чому ви обрали такий інтер‘єр?

Ми від дизайнерів хотіли саме такої праці: інтер‘єр із теплими тонами та чорними елементами із куточками зелені. І нам дуже сподобалось. Наші клієнти в захваті!

Чого очікуєте від закладу?

Ми готові іти далі, надихатися і працювати на повну, запроваджувати новинки та дивувати вас. Наш девіз: “ Ми працюємо не на швидкість, а на якість “ І це тільки початок! Адже ми плануємо кожен раз вносити в меню нові та незвичні страви й експерементувати!
Кажуть, як корабель назвеш, так він і попливе. На нашу думку, в бізнесі, як власники ставляться до своєї справи, так вона і працюватиме. Тому поспілкувавшись з власниками, із впевненістю можемо сказати, що BAZA BURGER CLUB буде успішним, та стане улюбленим місцем для ЧЕРНІВЧАН. 

До речі, фотозвіт з відкриття можете переглянути за посиланням https://cv.vj.ua/photoset/5656 .

BAZA BURGER CLUB в інстаграм:
https://www.instagram.com/baza.food 

+38-050-600-99-89
+38-068-376-99-69

Популярное в блоге

Нет комментариев