Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Огляди

Лікувально-діагностичний центр “Avicenna”: понад 400 послуг для Вашого здоров'я!


21 серпня 2017 в 12:04
4873 просмотру
У зв’язку зі швидким темпом життя, безліччю робочих питань та побутових справ, ми часто забуваємо піклуватися про своє здоров’я. Знаємо, що краще – запобігати хворобам, ніж лікувати їх. Проте рідко це робимо, а потім, прийшовши до лікаря, чуємо: “Хвороба була задавнена. Якби Ви звернулися раніше, лікування не було б таким складним і тривалим”. 
Ми часто захоплюємося високим рівнем медицини закордоном, проте рідко звертаємо увагу на той факт, що там вважається нормою щорічно приходити на аналізи. Які з них потрібно здавати регулярно, де це можна зробити швидко та зручно, а також про сучасну діагностику та лікування читайте далі у нашій статті. 
Коли нічого не встигаєш і вільного часу обмаль, а ще й раптово виникають проблеми зі здоров’ям, бажання відвідувати поліклініку за місцем проживання, де безліч черг і відсутні умови для комфортного очікування, абсолютно немає. Добре, що в нашому місті є лікувально-діагностичні центри, в яких можна швидко здати аналізи та розпочати лікування.
Один з таких – “Avicenna”, що знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 15 А. Центр розпочав свою роботу у червні 1999, у 2000 році відкрив перше в Чернівцях відділення ДНК-лабораторної діагностики, а у 2005 тут з’явилися операційна та денний стаціонар. Сьогодні “Avicenna” – це 9 напрямків у медицині, 16 філій по Західній Україні та понад 400 послуг!
Затишні умови для кожного пацієнта, сучасне обладнання і висококваліфіковані кадри – саме під таким девізом працює лікувально-діагностичний центр “Avicenna”, гордістю якого є власна, облаштована за останніми розробками медицини, клініко-діагностична лабораторія, можливостями якої користуються лікарі всіх спеціальностей.
Центр має міжнародний стандарт якості ДСТУ ISO-9001, що підтверджує якість послуг, які представленні для пацієнтів. А лабораторія у 2010 році отримала сертифікат атестації з правом проведення загальноклінічних, гематологічних, цитологічних, імунологічних, біохімічних і молекулярно-генетичних (ПЛР) досліджень.
Результати майже усіх аналізів можна побачити вже ввечері того ж дня на сайті центру, у розділі “Персональний веб-архів медичних документів”, логін та пароль до якого Вам надішлють за допомогою смс-повідомлення на Ваш мобільний номер. А в паперовому вигляді результати аналізів можна забрати на ресепшені центрі вже наступного дня.
Особливої уваги заслуговує така послуга центру, як 3D/4D скринінги вагітності та HDlive, які робляться УЗ-cистемою “Voluson S-10” (перша в Україні). Вона дає можливість не лише отримати тривимірні фото й відео малюка, а й виявити складні патології. Режим “OmniView” оцінює хребет дитини з неймовірною чіткістю та точністю, а “STIC” аналізує серце плоду. Окрім ультразвукового дослідження вагітності, в центрі здійснюють УЗД органів черевної порожнини, органів малого тазу, нирок, молочних залоз, серця, судин, щитоподібної залози, суглобів, лімфатичних вузлів, чоловічих та жіночих статевих органів. Про те, як підготуватися до кожного з видів УЗД Ви можете прочитати на сайті .
У центрі “Avicenna” є кабінет патології шийки матки. Кожній жінці потрібно пам'ятати, що рак шийки матки є одним із найпоширеніших серед онкологічних захворювань. Патологія шийки матки ніяк себе не проявляє, тому регулярне відвідування лікаря-гінеколога знижує ймовірність виникнення даного захворювання. 
 Гінекологічні операції у клініці роблять сучасним німецьким апаратом “Storz”, який здійснює лапароскопічні втручання (без розрізів та швів): через 2 невеличких отвори вводяться інструменти, і під контролем мініатюрної камери виконуються різні маніпуляції. Операції роблять місцеві лікарі, часто приїжджає відомий київський хірург Хабрат Борис Володимирович.
Переваги лапароскопічної операції: 1. Виражений косметичний ефект, за рахунок відсутності великого розрізу, практично відсутні післяопераційні болі; 2. Короткий термін перебування в стаціонарі (1-2 доби); 3. Швидке відновлення нормального самопочуття. 
 Що стосується консультацій лікарів, то в “Avicenna” можна записатися на прийом до гінеколога, мамолога, кардіолога, уролога. Гінекологічна служба клініки надає можливість за один візит до лікаря пройти повне комплексне обстеження з виявленням як функціональної, так і органічної патології жіночої статевої системи.
Цифрова мамографія апаратом “GE Alpha ST” (єдиний у Чернівцях та області) – єдиний метод ранньої діагностики раку молочної залози. За статистикою, виліковується 95% жінок, у яких дана патологія виявлена на І стадії розвитку, 80% – на ІІ, та лише 50% на ІІІ. Рак молочної залози не має яскраво виражених симптомів, дає про себе знати на пізніх стадіях.
Що стосується кардіології, то на базі клініки створено відділення функціональної діагностики кардіологічних захворювань: тут проводять цілодобове холтерівське моніторування ЕКГ і артеріального тиску, проби з фізичним навантаженням (велоергометрія), які дозволяють кардіологу підбирати схему лікування серцево-судинних захворювань під пацієнта.
Уролог – фахівець в галузі медицини, який займається питаннями профілактики, діагностики та лікування захворювань сечостатевої системи. Це той лікар, до якого потрібно хоча б один раз на рік звертатися за професійною консультацією з метою профілактики серйозних хвороб і для збереження здоров'я на довгі роки.
Лікувально-діагностичний центр “Avicenna” радить чернівчанам хоча би раз на рік здавати загальний аналіз крові та сечі, а жінкам – ще й відвідувати гінеколога раз на півроку та мамолога один раз на рік. Пам’ятайте, що здоров’я – найцінніший скарб, його не можна купити чи продати. А хворобам краще запобігати, аніж лікувати їх!!! 
Популярное в блоге

Нет комментариев