Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Огляди

Мотузковий парк – цілий день вражень або як зробити “літо на асфальті” цікавим та екстремальним


14 липня 2017 в 12:06
8212 переглядів
Нарешті літо! Позаду – виснажливий навчальний рік: ранні підйоми, нудні уроки та постійне виконання домашніх завдань. Попереду – яскраві канікули, сповнені цікавих знайомств, незабутніх вражень, нових відкриттів та неймовірних емоцій. 
І якщо для дітей ця спекотна пора – величезна радість, адже нарешті можна розслабитися та відпочити, то для батьків – головний біль, бо на запитання “Чим зайняти дитину влітку, аби вона не вешталася без діла” відповідей значно менше, ніж хотілося б.
“Дитячий табір, звичайно, чудовий варіант”, – подумаєте Ви. Проте віддати туди свою “Чомучку” на усе літо Вам, ймовірно, не захочеться. Та й відправити у село до дідуся й бабусі на весь період навряд чи вдасться. Саме тому існує велика ймовірність, що дитина якийсь час всеодно проведе в місті.
А щоб “літо на асфальті” не було таким спекотним, не здавалося надто нудним та подарувало хоча б якусь частинку яскравих емоцій і стало приємною згадкою, ми вирішили поділитися з Вами варіантом спільного проводження часу з дітьми, який точно надовго залишиться у пам’яті! 
Мотузковий парк – місце екстремального відпочинку, яскравих відчуттів та незабутніх вражень. Тут рівень адреналіну піднімається не лише у дітей, а також і в дорослих. Саме тому це стане цікавою пригодою для всієї сім’ї, де кожен зможе поринути у вир екстриму та зарядитися позитивом. 
У Чернівцях таких “атракціонів” є 4. Усі вони належать до однієї мережі “ProЛаз”. Перший знаходиться у парку “Жовтневий”, працює щодня з 11:00 до 20:00 і пропонує 2 рівні проходження: нижній (для діток від 3 років і до 125 см зросту) та верхній (для дітей від 125 см та дорослих, до 120 кг).
Другий мотузковий парк розміщений у ГТК “Мигово”. Тут є лише високий рівень: для усіх, хто вище 110 см. А от у ТРГК “Сонячна долина” є лише низький рівень: для діток зростом до 130 см. У Музеї під відкритим небом знаходиться четвертий атракціон – канатна мотузка “троллей”. 
 Цікаво, що перший мотузковий парк у Чернівцях був відкритий у 2009 році у РК “Панорама”. “Якщо зараз у Жовтневому на наших атракціонах можна побачити чимало дорослих разом із дітками, то тоді рідко хто на таке спромігся би”, – розповідає співзасновник мережі “ProЛаз” Іван Кисилиця. 
“Раніше, коли батько лазив зі своїм сином, на нього всі показували пальцем. А тепер здоровий спосіб життя став трендом, і до нас стали приходити цілими сім’ями. Одного разу із внуком полізла 67-річна бабуся. Вік наших учасників постійно зростає. І це не може не радувати”, – продовжує Іван.
За 8 років чернівчанин разом зі своїми колегами побудував більше 20 парків по всій Україні: “Ми з друзями дуже любимо ходити в гори. Саме тому, коли одного разу закордоном побачили мотузковий парк, зрозуміли, що хотіли би займатися будівництвом таких в Україні, і в Чернівцях зокрема”. 
Цікаво, що мотузковий парк у “Жовтневому” став один із перших в Україні, де була безперервна лінія страховки. А це означає, що проходження маршруту є абсолютно безпечним. Також важливим є той факт, що усе спорядження є якісним, адже замовляється у провідних виробників. 
Воно має міцність, яка в рази перевищує вагу людини при зриві. Також всі елементи парку і все спорядження щодня проходить перевірку на цілісність, і при виявленні найменших дефектів одразу замінюється. А що стосується інструкторів, то вони проходять навчання з техніки альпінізму. 
Мотузковий парк стане улюбленим екстремальним місцем для кожного, хто бажає відчути себе справжнім альпіністом, втекти від буденності та насолодитися відпочинком на свіжому повітрі. Повірте: спробувавши одного разу, Вам неодмінно захочеться пережити ці емоції ще раз!!! 
До речі, завдяки мобільному додатку “Discontimo”, Ви можете отримати 1 додатковий прохід! Для цього потрібно всього лише зробити репост на свою сторінку та показати його інструктору!
Популярное в блоге

Нет комментариев