Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


НОВИЙ РІК 2017

Як зустріти Новий рік 2017?

В першу чергу слід врахувати, що Новий Рік пройде під знаком емоційного, активного і пристрасного Півня.
22 листопада 2016 в 14:39
1336 переглядів

Головне правило в цьому році - ні в якому разі не можна проводити новорічний вечір окремо від своєї сім'ї. Це може погано позначитися на взаєминах між членами родини. При цьому, якщо є якісь розбіжності і образи, то краще розібратися з ними до настання півночі. Інакше, якщо ви зустрінете 2017 рік у сварці чи з таємною образою на серці, то господар цього року буде вкрай незадоволений і може провчити вас. Тому краще знайти компроміс, попросити вибачення та помиритися. Під час самого святкування не можна сваритися, краще стримати свій запал і в деяких ситуаціях краще просто промовчати, а пізніше, після свят, коли емоції зовсім підуть, можна спокійно поговорити і прийти до спільного знаменника. 

При виборі найбільш підходящого сценарію Нового року 2017 слід в першу чергу прийняти до уваги склад присутніх, в тому числі запрошених гостей. Для того, щоб свято пройшло весело і з «вогником», варто постаратися індивідуалізувати його, склавши цікаву новорічну програму. 

Для цього можна використовувати такі засоби:

Підібравши заздалегідь вікторини, ігри та конкурси, в них можна в тій чи іншій мірі задіяти всіх присутніх дорослих і дітей.  


Можна також підготувати колаж або  календар з використанням старих фотографій, на яких гості зможуть знайти себе. Крім того, подібні фото, викликають ностальгію, їх можна розвісити на мотузочці через кімнату; 

Серед гостей можна влаштувати конкурс, хто найбільш неординарно зобразить Діда Мороза і Снігуроньку з використанням підручних засобів - ялинкових іграшок, дощику, хусток, одягу і косметики; 

Розважити гостей нескладно, вручивши їм «пам'ятні медалі» і грамоти з жартівливими текстами, в яких будуть вказані будь-які їх досягнення і успіхи в році, що минає. Крім того, можна підготувати спіритичний сеанс, ворожіння, лотерею з передбаченнями щастя і удачі в Новому році - для цього в шапки Діда Мороза поміщаються записки з іменами гостей, а також з жартівливими прогнозами на наступний рік. 

Психологи рекомендують у процесі передноворічних приготувань  в якийсь момент зробити паузу, щоб відпустити  всі свої думки. Постарайтеся підвести підсумки року, що минає, згадати успіхи, залишити в минулому переживання, а потім відчути передчуття нового року і всього, що з ним буде пов'язано - нового етапу у вашому житті, нових подій і відкриттів. У новорічну ніч слід відчути кожну мить, насолоджуючись моментами атмосфери святкового чарівництва. Щасливого всім Нового року!

Читай также

Нет комментариев