Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


НОВИЙ РІК 2017

Символ 2017 року - Червоний Вогняний Півень

Найбільш очікуване свято - Новий рік, адже воно несе з собою не тільки радісний настрій, безліч подарунків, приємне спілкування і смачний святковий стіл, а й головне в житті будь-якої людини - надію. Без неї неможливо дивитися в майбутнє, а значить,
22 листопада 2016 в 13:53
1858 переглядів
Символом наступаючого року стане Вогняний Півень. Його симпатії і антипатії багато в чому визначають характер подій, які неодмінно відбудуться з усіма нами протягом наступних 12 місяців. Тому найкращою стратегією для проведення новорічних свят стане правильна зустріч 2017 року. Вогняний Півень вважає за краще дотримуватися усталених сімейних традицій. Тому зустріти Новий рік 2017 рекомендується вдома, у колі сім'ї і близьких людей. Гучна (але не розгульна) дружня компанія, згуртована сімейними узами, неодмінно також припаде до смаку ексцентричному і емоційного символу східного гороскопу. 
У китайському календарі Півень вважається  витонченим, товариським знаком. Півень неймовірно проникливий, педантичний, організований, акуратний, рішучий, вимогливий, консервативний, пильний, відповідальний і практичний. У своїх справах Півень прагне до досконалості, до ідеального завершення всіх починань. Також він просто обожнює увагу і буквально ніжиться в компліментах і похвалах. Незважаючи на свої позитивні якості, Півень упертий і сміливий. Його егоїзм і прискіпливість не додають йому плюсів, а схильність до порожньої бравади часом робить з  Півня справжнього пустодзвона. 

Півень в східному календарі - це символ оновлення, початку чогось нового і невідомого. Тому і прийдешній рік обіцяє зміни в житті кожної людини. Зміниться ситуація і в більш масштабному плані - в країні, а також на світовій арені. Що ж, будуть ці зміни приємними чи ні - в ваших руках. 

Для всього світу і кожної країни окремо новий 2017 рік стане переломним. Якщо будуть вибори, то новий глава держави проявить себе і зробить все можливе, щоб щось змінити в країні. Інше питання, який вплив матимуть ці зміни на благополуччя країни. Про це астрологи мовчать. Але одне можна сказати точно - саме рік Червоного Вогнянного Півня стане відправною точкою від кризи до благополуччя. Звичайно ж, все налагодиться не за один рік, але надія на світле майбутнє все ж є. 

У міжособистісних відносинах буде нелегко знайти взаєморозуміння і компроміси. Це обумовлено особливостями характеру господаря 2017 року. Що ж, намагайтеся в прийдешньому році не брати все близько до серця і зберігати холодний розум при будь-якому конфлікті. А головне - цей рік це можливість для кожного з нас навчитися знаходити компроміси в конфліктних ситуаціях. Не обійдеться без чвар і на світовій арені. По думках астрологів, глави держав раз у раз будуть з'ясовувати між собою, хто головний. 

Можливо, все це доволі розмиті прогнози, але наші позитивні думки мають величезну силу. Тому, давайте вірити в те, що рік Вогняного Півня принесе нам безліч хороших вражень, гарного настрою та позитивних емоцій.  

Читай также

Нет комментариев