Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Огляди

Оригінальні подарунки до Дня захисника України в магазині «Хочу вже»

Вже зовсім скоро День захисника України! Якщо Ви досі не знаєте, що подарувати своїм чоловікам, тоді поспішайте в магазин оригінальних подарунків «Хочу вже»!
12 жовтня 2016 в 10:39
2147 переглядів

Тут Ви знайдете дизайнерські чашки, які зроблять кожен день яскравим та веселим, а також супергеройські годинники і цікаві графіни та чарки.

Чашка кастет «Fisticup» та Чашка «Револьвер»


Ці оригінальні подарунки додадуть кожному чоловіку крутості хоч за столом переговорів, хоч у спальних районах міста. Здавалося б такі маленькі деталі, але ним Ви ще раз підкреслите, хто ж в домі господар.Чашка «BATMAN» та  Настінний годинник «Капітан Америка» 

Важко знайти чоловіка, який  не захоплювався б героями популярних коміксів! Саме для них в «Хочу вже» підготували супергеройські подарунки. 


Чашка «Mugga mug»  

Це « небезпечна» чашка в чохлі злочинця! Її балаклава буде тримати гарячий напій набагато довше!


Графін «Череп» та набір чарок «Череп» 


Потрібен незвичайний подарунок - подивіться на цей графін у вигляді ... черепа. Чудовим доповненням до нього стануть чарки, які ідеально підійдуть для таких напоїв, як Віскі, Ром, Портвейн, Джин, Бренді або коньяк.


Чашка «Size matters»

Якщо для вашого чоловіка розмір має значення – тоді чудовим подарунком для нього стане гігантська чашка з розміткою в сантиметрах і дюймах. Доповнює «розмітки» напис на тему SIZE MATTERS.

Поспішайте придбати ідеальні подарунки своїм Захисникам в магазині  «Хочу вже»  !

Популярное в блоге

Нет комментариев