Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Огляди

Навіщо потрібні настільні ігри ?

Найкраще, що може отримати ваша дитина, це спілкування з вами. А гра це спосіб активної комунікації
6 вересня 2016 в 21:37
1440 переглядів

У століття розвитку комп'ютерних технологій багато батьків не розуміють навіщо дітям настільна гра, коли можна дати той же планшет, в якому є багато різних розвивальний програм. А дітям так потрібне спілкування !

Найкраще, що може отримати ваша дитина, це спілкування з вами. А гра - це спосіб активної комунікації. Гра повинна бути не тільки розвагою, але і підштовхувати дитину до знайомства із зовнішнім світом, усім розмаїттям предметів і явищ, навчити дитину думати, логічно міркувати, винаходити та творити. Нехай вас не лякає, що дитина ще занадто мала і щось не розуміє, адже це не так. У свідомості малюка, із точністю, відкладаються всі віршики або казочки, які ви йому розповіли.

Настільні ігри досить різноманітні, тому всебічно впливають на фізичну і розумову діяльність дитини. Ігри допомагають вивчати кольори, цифри, букви й поповнюють словниковий запас, поліпшують увагу, спостережливість, реакцію, розвивають командний дух і соціальну активність дитини. Також не варто забувати, що багато педагогів розглядають настільні ігри, як відмінний засіб підготовки дітей до школи. 

Популярное в блоге

Нет комментариев