Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Огляди

Машина чи косметика?

Що цього року зібрались дарувати один одному українці?
13 грудня 2015 в 08:56
1186 переглядів

За дослідженнями GFK Ukraine, ініційованого компанією Western Union найбільш популярними подарунками серед українців до Нового року стали предмети електроніки, туристичні подорожі, мобільні телефони та ювелірні прикраси.

Проте є люди, які б віддали перевагу грошам в якості новорічного подарунку та зовсім б не пошкодували, вони становлять 38% опитаних. Та чи всі отримають, те чого хочуть ?

Найбільш популярні подарунки, які планують дарувати чоловіки і жінки в 2015 році -  це косметика та парфумерія. Тому не всім українцям судилося отримати те про, що вони мріють чи то бюджет не дозволяє, чи то вас не зрозуміли. В ніч з 31 грудня на     1 січня знайдуться ті хто зовсім розчаруються, адже є випадки коли подарунок ну зовсім «не той».

Серед українців є й рейтинг  найбезглуздіших подарунків на Новий рік. У цьому плані жінкам не подобаються посуд і кухонне приладдя, а чоловікам - шкарпетки і колготки.

Якщо ж ви обрали в якості подарунку косметику чи парфумерію, отже ви не прогадали. «Вихідний» знає, де в Чернівцях обрати найкращу косметику в подарунок для ваших рідних. Поспішайте влаштувати своїм близьким справжнє свято!

Працівники магазину «Vintage» вам в цьому допоможуть:

- бальзами для губ EOSCarmex та Coca Cola;

- помади та блиски KikoH&MForever 21Bershka;

- оригінальні розчіски Tangel Tezzer та Tangel Angel;

- подарункові набори Victories Secret;

- неймовірні скраби та маски Bleckwell та ще багато брендових та неймовірних подаруночків чекають на вас у «Vintage» ! Оригінальна упаковка і приємна посмішка безкоштовні! 

Замовлення у viber/whatsapp: 0502314234

Або заходьте в наші магазини за адресами :

ТЦ Формаркет, 1-й поверх маг. №114 (вул. Небесної сотні, 14)

вул. Проспект Незалежності, 129Д, маг. 27

Наші дівчата допоможуть вам у виборі кращого подарунка!    

Популярное в блоге

Нет комментариев