DMC GONIBEZ – найбільш яскравий та бажаний ведучий музичних подій в Україні. Занадто гучно? А якщо ми скажемо, що він вже 6 років поспіль очолює список найкращих ведучих Західної України за версією West Night Life Awards? Вважаємо, що вибір найавторитетнішого музичного порталу сумніву не підлягає!
Так, він може похвалитись двома вищими освітами, 6 преміями від West Night Life Awards, мегапопулярним проектом «STAR’YO» із відомою в Україні лінією Укротека, дружбою із популярними music-інсайдерами, і, чого таїти, прекрасною формою, але це все - результат старанної роботи і цілеспрямованості, завдяки якій мрії і стають реальністю.
Всупереч поширеній думці про DMC, Михайло, насамперед, - особистість. Він справляє враження сильної та впевненої людини, не боїться відверто висловити свою думку. І як притаманно сильному чоловіку: говорить не багато, але ємко і по суті, володіє відмінним почуттям гумору, хорошим стилем і живе з прекрасною музою-дружиною, яка надихає його на щоденні подвиги.
Не в силах, утримувати свої численні таланти, Михайло переїжджає до культурної столиці України – Львова. Отримати популярність хлопцю вдалось практично одразу – він максимально яскраво проявив свою майстерність як ведучий на розігріві популярного українського гурту «DZIDZIO».
Під час легкої бесіди, ми дізнались, що артист є справжнім патріотом своєї держави та рідного міста, що робота з людьми та музичні компіляції є його справжнім ремеслом, і те, що він як DJ не пише власні треки, тому що вважає, що їх повинні писати люди, які дійсно на цьому розуміються і як мінімум мають музичну освіту, а також про те, що відомі артисти є для нього прикладом та кращими «помічниками».
Продовжуючи рубрику інтерв’ю, портал «Выходной», в самий розпал літнього сезону поцікавився життям цієї особистості. І так, поїхали.
Про стиль оточуючих:
Дякуючи тому, що Китай нашив багато різноманітного одягу, будь-хто може створити собі гардероб який йому заманеться. А якщо серйозно, то кожне місто володіє своїм певним стилем, тому виділити щось конкретне дуже важко. Це стосується як музики, так і look book style. Інколи навіть важко вгадати, що надягнути на виступ, вечірку, навіть більше того - в різні клуби одного і того ж міста.



Модні авторитети серед MC:
В творчості та досягненнях, звісно в першу чергу мій респект MC Rybik. Це дійсно та людина, яка досягла високого рівня, яка цього заслужила. Це український MC, який отримує за свою роботу досить непогані гонорари. Він вміє тримати публіку в напрузі. Ще одна людина MC Дим, який для мене в стилі дійсно являється авторитетом, тому що в нього є власна лінія пошиття одягу, власний стильний бренд «Dastish Fantastish». Разом із ним співпрацює і Артем Небо.
Про музичних гурманів:
Звісно найбільші музичні гурмани живуть у Львові, це однозначно. Там спектр просто від і до, по музиці, по концертам, по фестивалям, по клубам, по ресторанам, по кафе і так далі. На друге місце я поставив би столицю. У Києві також величезний спектр, але у Львові це все, мабуть, душевніше сприймається та ціниться. Різниця все-таки в людях є велика.
Щоб потусити Лівів та Київ дійсно відрізняються від інших міст України. В інших містах, будь то Чернівці, Луцьк чи Рівне, люди приходять в клуб відпочити та потанцювати. А от жителі Львову та Києва приходять дійсно потусити. В це поняття вони вкладають і танці, і спілкування на певні теми, оскільки приходять на вечірку компаніями, вони відриваються там компаніями. Тому як Львову, так і Києву підходить оцей термін «тусити», у них це не відрив до поту, до того, що вже аж куфайка завертається, а от таке на піврелаксове тусіння.


Про кращий костюм:
Ой, були в мене колись колготки (сміється). На початку 2000-х, коли дійсно не було великого вибору у що вдягтись, тоді і були популярними саме костюми, які шились на замовлення, тобто потрібно було піти до швачки, і замовити. А джинси та футболки взагалі, знайти на базарі було практично неможливо. Тому в силу цих обставин всі вдягались майже однаково. Тому я старався відрізнятись від решти тим, що робив певні речі та аксесуари Hand Made.
Про спорт:
Останні 2 роки я ходив в спортзал. Пізніше надав перевагу турнікам. Тобто це не такий жорстокий workout, що я не зладжу з турніків, але кожного ранку турніки та брусся це для мене вже природно.
Про must-read:
Хороше запитання. Вдома у мене величезна бібліотека, але у зв’язку з тим, що вона не систематизована…, тільки верхні книги, і як не дивно це всі 7 частин Гаррі Поттера, які я вже прочитав 4 рази і не тому, що я дуже його люблю, а тому що ці книги банально верхні. Дуже люблю читати Акуніна, романи Пікуля, а також Дена Брауна, якого я прочитав від і до. Майстер і Маргарита, це книга, яку я в любому випадку раз на рік читаю.
Про майбутнє музичної електронної культури в Україні:
В мене склалося таке враження, що після революції для української стильної музики взагалі відкрилось друге дихання. Наприклад, поява проекту ONUKA, який реально рве клуби, танцполи, і взагалі будь що. Ремікси проекту просто неперевершені. З’явилось багато нових електронних гуртів, які просто приємно послухати, тобто люди пишуть, люди творять та розвивають музичну електронну культуру.



Про амбіції:
Амбіцій не має. Відношуся до роботи як до роботи, тобто не як до кар’єри. Я вважаю, що зараз знаходжуся на тому рівні, що можу назвати себе ремісником, який місцями любить поекспериментувати, яскравий приклад тому виступ із симфонічним оркестром BREVIS. Я знаходжуся на своєму місці і мені це приносить задоволення.
Про успіх:
Я вважаю себе не неуспішним, ось так буде краще сказати. Я не вважаю, що вже зробив та досягнув усього, чого тільки можна досягти, але на даний момент, певні рівні я вже подолав, це дуже непогано.
Про талант:
Я рахую, що я ремісник, просто хороший та якісний ремісник.
Про кумирів:
Я ніколи не за ким не фанатів. Але от як правильно виконувати роботу MC, я почав вчитися у гурту «Дискотека Аварія», тобто як вони працюють під рівну бочку і одночасно читають реп, це мене на той час підігрівало.
Про поради:
Сам не даю поради по одній простій причині: даєш людині пораду, а потім сам же за неї і відповідаєш. Коли бачу бажання людини, її щиру зацікавленість, тоді так, тоді розумію, що їй це однозначно потрібно.
А от слухаю поради 50 на 50. Я розумію, що в основному люди говорять по ділу, але стається так, що всередині тебе сидить якийсь маленький коронований егоїст, який крутить носом і каже «краще не слухай», але в принципі стараюсь дослухатися.
Про проекти:
Був такий цікавий проект «3 гада». Це був Drum and Bass з гітарою та речитативом. Було цікаво та позитивно, взагалі хороший експеримент вийшов. Уявіть собі Drum and Bass коломийки з не цензурою. Це не робилося заради грошей, не заради популярності, а тому, що в певний період часу гітарист одного колективу, DJ та MC просто вирішили спробувати, спробували – вийшло. Укротека, STAR’YO також. Взагалі кожним проектом яким я загораюсь, я його веду і по сьогодні. Просто буває місцями щось більш пріоритетне, наприклад сьогодні це Укротека, часом Рокотека.
Про проект STAR’YO:
Проект STAR’YO зародився як черговий експеримент, але як виявилось дуже вдалий, успішний та популярний. Колись я принципово не зводив треки, от як колись було на ретро вечірках, закінчився трек, коротке preview від MC і нова композиція. Правда з часом, почав створювати компіляції в певному своєму стилі, який я виробив, і не тільки у грі, але й у зведенні треків. Проект STAR’YO, це музика 80-х, 90-х, українська музика, популярні рок композиції і тому подібне.
Цитата:
"Від роботи дохнуть коні,
але я безсмертний GONI"
Футболки
Я нереальний фанат футболок. Моя колекція футболок на даний момент, і це з урахуванням того, що їх щороку сортую і перебираю, сягає майже сотні. Також я колекціоную футболки вишиванки. Деякі з них були зроблені за моїми власними ескізами. Українська вишиванка сама по собі дуже стильна річ.


Окуляри
Ніколи і нікому не довіряю у виборі цього аксесуару, адже це мій образ на вечірках, тому вони повинні відповідати моєму настрою в певний вечір.




Магнітики
Я фанатію від магнітиків на холодильник. В яких би місцях я не працював, я обов’язково приводжу звідти пам'ятку на дверцята холодильника. Ще трохи і прийдеться купувати новий холодильник, тому що місце на теперішньому майже скінчилось.

.jpg)
Бейси
До аксесуарів відношусь серйозно! До інформаційних меседжів на них також. Я патріот міста Рівне, тому маю невелику колекцію бейсів «справжнього рів нянина». Дизайн також власний.

.jpg)
Цукрові пакетики
Ще я допомагаю дружині збирати колекцію цукрових пакетиків. На даний момент їй вже потрібна велика коробка, щоб вмістите все те добро. Величезний плюс такої колекції, що в квартирі завжди є цукор. )))



Активно обговорюємо