Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Звіти

Класика, рок хіти, electro рити, шалені танці та прискорений пульс – все це симфонічний рок-оркестр BREVIS

Коли симфонічний оркестр, сучасна електронна музика та ідеальне жіноче соло стають єдиним цілим, відбуваються чудеса: для глядача відкриваються абсолютно нові грані музики, а світ навколо змінюється.
27 червня 2015 в 11:37
923 просмотру

Отож, вчора 25 червня, теплим літнім вечором привітні та мега позитивні чернівчани зустрічали рівненський симфонічний рок-оркестр BREVIS. Ця унікальна для концертного життя «маленького Парижу» подія відбулась за участі Геннадія Фіськова. 
Придивлятися до чергового концертного майданчика музиканти почали давно, оцінивши камерну локацію із затишною атмосферою ще під час свого попереднього концерту, і як виявилось – із місцем не прогадали. Якщо на «домашньому» концерті в Київському клубі Sentrum душа всього залу заспівувала в унісон із чаруючим голосом Мирослави Толочик, то в чернівецькому Літньому театрі присутніх накривала енергія зовсім іншого плану. Це були потужні потоки енергії, продуковані місцевими гурманами електронної та рок музики. Солісти оркестру тягнулись до глядачів, а вони тягнулись до них, наспівуючи вже вивчені на пам'ять тексти старих, добрих треків Depeche Mode, Pink Floyd та Deep Purple. 
Слухачі відпочивали та насолоджувались виконанням класичних та рок хітів світового рівня в сучасному LIVE поєднанні їх із електронними композиціями, виконував які цього вечора відомий на всю західну Україну DJ та DMC GONIBEZ. Справжній музичний, а головне драйвовий симбіоз у виконанні 30-ти музикантів оркестру програми «ROCK DJ PARTY» відчували кожною фіброю тіла чернівчани, яких розігрівом підготував до виступу музикантів DJ DMITRIY VEGAS.

Музичний мікс-коктейль класики, року та electro ритмів, як стан душі, як частина людини, живе всередині кожного музиканта BREVIS SYMPHONIC ORCHESTRA і це дійсно так, адже вже після першої пари треків зал аплодував стоячи та органічно вписувався в музичну програму оркестру, підтримуючи Геннадія та компанію своїми дикими, запальними танцями, танцювали навіть фотографи соціальної мережі творчих людей «PAZL». Не дивлячись на достатню кількість рок композицій в Україні, оркестр BREVIS відрізняється виключно унікальною їх подачею та бурхливою, позитивною атмосферою під час своїх концертів, яка вчора рухала не тільки всім чернівецьким театром, але і цілим парком, в якому він розташований. Цікаві, експериментальні аранжування, епатажні компіляції та яскраві вокалісти в сукупності створювали в залі неймовірну, літню, дику та просто шалену атмосферу і залишили в серцях глядачів 100% незабутні враження. 
А в рядки композиції Enjoy The Silence Depeche Mode і зовсім хотілося вкласти новий зміст, тому що відірвати погляд від красуні виконавиці у вишуканому шкіряному костюмі було рішуче неможливо, і річ тут навіть не у її look book – вона просто бере та закохує в себе раз і назавжди своєю харизмою, віддачею та неймовірною щирістю. Тому ми можемо з упевненістю стверджувати, що ніхто в залі не пошкодував про теплий вечір четверга, проведений в компанії рівненського рок-оркестру с великої букви. Колектив творче росте, стає краще та мудріше, хочеться вірити, що і ми разом з ним.

Популярное в блоге

Нет комментариев