Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Ресторани

Лаунж з індійськими мотивами

Кальянна «Затишок» в стилі лаунж

Адрес:
вул. Зелена, 6
Телефон:
050 374-00-06, 097 374-00-06
Вихідний побував у Затишку
17 червня 2015 в 20:21
1006 переглядів

    Нещодавно відбулось відкриття нової зали в ресторані «Затишок» . Особливість якої – дизайн в індійському стилі. Це VIP – кімната, в якій можна усамітнитись, але залишатись в центрі подій. Ви зможете скуштувати смачні страви, випити коктейлі, а головне – насолодитися смачним кальяном. 

     Ідея створити подібну залу з`явилась нещодавно, яку реалізовував весь колектив закладу самостійно,без дизайнерів. Здавалось б непоєднувані речі: кальянна в стилі лаунж та індійські мотиви, але в Затишку все гармонійно співіснує. «Ми прагнемо, щоб у  VIP – кімнаті кожен міг  комфортно та якісно відпочити, розслабитися та поласувати якісним кальяном,- розповідала керівниця закладу.  

    Тут працює справжній ас своєї справи – кальянник Іван Боднарюк. Молодий хлопець вже встиг перемогти у Чемпіонаті кальянників в Чернівцях, змайструвати власний кальян, створити ряд оригінальних рецептів його приготування. До своєї перемоги в Чемпіонаті ставиться скромно, каже, що не очікував подібного результату. 

  Своїми секретами приготування Іван не поділився, адже рецептура повинна залишатись таємною, а якість кальяну очевидною. «Мій кальян ніколи не виходить однаковим на смак, бо ж завжди імпровізую. Смачний кальян – це не лише якісне вугілля та заправка, важливо - вкладати душу! - наголосив юнак.   

   Хлопець прагне вдосконалювати свої уміння, але  глобальних планів не будує. «Час все покаже, але розвиватися  потрібно завжди,- зазначив Іван Боднарюк. 

  

Популярное в блоге

Нет комментариев