Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Огляди

Фільм тижня. Вибір Вихідного: «У пошуках Немо 3D»

Цього тижня можна подивитися чудовий мультик всією сім'єю
17 червня 2015 в 17:34
1303 просмотру

Всесвітньо відома студія «Disney» підготувала для дітей справді цікавий та кумедний мульт-пригоди. «У пошуках Немо» - мультфільм, який зацікавить не тільки малюків, але й дорослих. Зовсім скоро він з'явиться він на великих екранах Чернівців .

     Мультик, який отримав премію «Оскар» і рекордні збори: підводний світ у всій своїй красі, пригоди маленької рибки та нові пошуки Немо знову нас захоплюватимуть. Тільки цього разу ще з сильнішими відчуттями - у форматі 3D.

Офіційна анотація  

     Серед прекрасних тропічних морських стихій, в районі Великого бар'єрного рифа в самоті живе риба-клоун на ім'я Марлін. Він ростить свого єдиного синочка Немо. Океан і існуючі в ньому небезпеки дуже страшать Марліна, і він як може убезпечує сина від них, але молодий Немо, що страждає зайвою цікавістю, дуже хоче довідатися більше про таємничий риф, поряд з яким вони живуть.

      Коли Немо за іронією долі виявляється далеко від дому, та й ще стикається із загрозою стати обідом риби-танка, Марлін відправляється на пошуки сина. Але Марлін, звичайно ж, розуміє, що героїчний рятувальник з нього не вийде і просить про допомогу у пошуках Дорі - королівську синю рибу, яка хоч і страждає від того, що майже нічого не пам'ятає, але добрішим її не знайти у всьому безмежному океані!

    Рибки відправляються в подорож, в якій їх чатують численні труднощі і небезпеки ... 

Де переглянути? 

      Найзручніший час і місце перегляду новинок зі світу кіно Ви можете обрати завдяки нашій КіноАфіші. Бажаємо Вам приємного перегляду!    

Фото: http://www.rottentomatoes.com/     

Популярное в блоге

Нет комментариев