Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Огляди

Які ж найкращі подарунки? Досвід відомих людей

Версія чоловіків
17 червня 2015 в 12:50
935 переглядів

Вже зовсім скоро прийдеться щось упакувати у святкову коробочку та відправити під ошатну ялинку (звісно, якщо замість Вас це не зробить Дід Мороз). Тому саме час задумуватися про можливі варіанти, радитися з друзями та рідними. У цьому питанні, як і у всіх інших, на допомогу може прийти досвід відомих успішних людей.

     Що ж отримували чоловіки і чим обдаровували у відповідь? Пре це вони погодилися розповісти Вихідному спеціально до новорічних свят.

Власник фаст-фуду «OZZY» Дмитро Лукенчук


- Найприємніший подарунок, який я отримував – це іграшковий танк, який батьки подарували мені в дитинстві. І зробили вони це в дуже цікавій формі. Мабуть, тато завчасно домовився з мамою, як будуть діяти. Батько зайнявся відволіканням моєї уваги: попросив піти мене в сусідню кімнату і подивитися у вікно. Поки я добіг і почав приглядатися, що ж там надворі, то почув, як у кімнаті, в якій стояла ялинка, щось зашаруділо. Я примчав, а там вже стояв подарунок. Дуже шкодував, що не побачив Діда Мороза, але насолоду, яку тоді отримав від такого чудового подарунку, пам’ятаю і досі.

Такий подарунок я точно-точно не забуду. Навіть більше – впевнений, що робитиму такі ж сюрпризи своїм дітям.

      Наступна знаменитість також зауважувала, якими цінними є подарунки дитинства. Оскільки вони несуть в собі не стільки матеріальну цінність, як спогади. Саме такі сюрпризи є найприємнішими, тільки шкода, що дитинство проминає дуже швидко.

 Засновник танцювальної студіїї «MoveON» Іван Величко

- Насправді вміст приємності не має особливого значення. Коли вже минає років 20, тоді приходить розуміння, що будь-який подарунок від близької людини дуже важливий і приємний по-своєму. Сюрпризи ж роблять не для того, щоб збагатити, а для того, щоб приділити увагу і показати значущість людини у своєму житті.

А якщо згадати подарунки, які мені дарували, то найбільше, мабуть, я радів техніці, особливо, якщо це новинки. Діти зараз також лайкають мої вподобання - найохочіше вони  радітимуть планшету. А я найбільше тішився, коли отримав музичний центр. 

      Ваня - не єдиний любитель техніки серед наших відомих чоловіків. У свій час неабияк тішився новинці техніки один з найпопулярніших коміків не тільки Чернівців, але й всієї України.

Гуморист команди «Торнадо Люкс» Олег Шевчук

- Батьки подарували комп’ютер, коли мені було 16 років. Крім того, що я був найрадіснішим хлопцем у цьому світі, тоді не виходив з хати 2 дні і цілу ніч не спав. Ну як таке забути?

Підбирати подарунки я також люблю. З огляду на відповідь і реакцію людини, мабуть, найприємнішим, що я колись дарував, був сюрприз - поїздка в гори.

      Індивідуальний підхід шукає і відомий чернівчанин, який з подарунками знається часто – отримує їх на конкурсах, а також від колег, друзів та близьких.

Голова Студентського парламенту ЧНУ ім. Ю. Федьковича Віталій Яремчук

- Кожна людина – особистість з властивими тільки їй смаками. Тому подарунок обираю дуже ретельно, хоча помічаю, що людям деколи важливіше отримати дрібничку, а не вартісний пакуночок. Щодо отриманих сюрпризів, то однозначно виділяю ті, котрі були зроблені власноруч. Такі приємності безцінні, як в буквальному, так і переносному значенні.


      Підібрати подарунок – це справді клопітка праця, яка вимагає досконалого знання смаків людини. Але коли після отриманого сюрпризу Ви бачите посмішку та радість, то розумієте, що подарунок справді вдався. Приємних подарунків та незабутніх емоцій!

 

Популярное в блоге

Нет комментариев