Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Новини

Конкурс на найкращу назву для коворкінг-центру

Незабаром у Чернівцях відкриють коворкінг-центр
17 червня 2015 в 00:36
903 просмотру

Стартує конкурс на найкращу назву для коворкінг-центру. Він триватиме 10 днів - до 20 грудня включно. Власник найкращої ідеї отримає цінний приз.


     Коворкінг-центр - це місце роботи, розвитку, зустрічей та релаксу! Такий центр є золотою серединою між офісом та домом, а також платформою для професійних знайомств, пошуків потрібних контактів. Це простір для креативності та результативної роботи, де можна зустріти як підприємців-початківців, так і успішних бізнесменів.


    Коворкінг у Чернівцях об'єднає найініціативніших та найпрогресивніших людей Буковини та всієї Західної України. Саме такий центр сприятиме тому, щоб його відвідувачі на тільки ставали на шлях успіху, але й проходили його до кінця. 


    У центрі, окрім щоденного спілкування з авторитетними підприємцями Чернівців, проводитимуться тематичні, предметні лекції та тренінги з відомими та успішними бізнесменами України.


  А ще коворкінг-центр надасть значну перевагу для  підприємців-початківців, оскільки дозволить не утримувати власний офіс, а йти менш затратним шляхом: ділити єдиний робочий простір. Це зручніше, вигідніше та приємніше!


Генеруйте ідеї та залишайте в коментарях свої варіанти.

Фото: http://coworking.chasopys.ua/ 

 

Популярное в блоге

Нет комментариев