Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Кіно

Фільм тижня. Вибір Вихідного: «Паганіні: Скрипач диявола»

Не пропустіть одне з найцікавіших кіно!
17 червня 2015 в 00:20
596 переглядів
Перед веселим святкуванням Нового Року можна збагатитися розумом та враженнями від фільму з класичною музикою.
 Ніколо Паганіні - італійський скрипаль-віртуоз, композитор та гітарист. Мало хто не знає ім'я цього талановитого музиканта. Режисер та сценарист Бернард Роуз допомагає не тільки почути Паганіні, але й зрозуміти середовище, в якому виріс музкант, та відтворити деякі моменти з його біографії.

Сюжет    

      Фільм розповідає про життя італійського скрипаля і композитора Ніколо Паганіні. Ми прослідковуємо,  як віртуозний скрипаль на початку 19-го століття стає заменитим. 


      Історія починається з його юності, коли Ніколо починає займатися скрипкою під керівництвом вимогливого батька. Разом з великою кількістю виступів музикант отримує визнання в Лондоні. Нове життя розбестило музиканта, а вино і опіум приносили лише тимчасову розраду його душі. 

Офіційна анотація  

      Ім'я скрипаля Нікколо Паганіні ще за життя стало легендою. Що не дивно, адже його неперевершений талант підкорив спочатку Париж, потім всю Європу, а потім і весь світ. Сама особистість Паганіні, оповита ореолом містики й таємничості, неминуче призвела до виникнення найрізноманітніших чуток. Серед них була і впевненість у тому, що він продав душу дияволу, щоб знайти свій талант. Слава і розбещує, і мучить музиканта, вино і опіум приносять лише тимчасове розраду, і все більше відчувається дивна всепоглинаюча порожнеча ...

      Під час гастролей у Лондоні Паганіні зустрічає дівчину з ангельським голосом і чистою душею, яку, здавалося, йому було призначено зустріти. Але чи зможе людина, що грає на диявольською скрипці, пізнати щастя? Або за дар доведеться розплачуватися єдиною любов'ю?  

Де переглянути?  

      Найзручніший час і місце перегляду новинок зі світу кіно Ви можете обрати завдяки нашій КіноАфіші. Бажаємо Вам приємного перегляду!  

Фото: http://www.kinopoisk.ru  

Популярное в блоге

Нет комментариев