Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Огляди

Найкрутіші селфі 2014 року

Цей рік вже закінчується, тому саме час підбити підсумки улюбленого заняття.
16 червня 2015 в 23:47
1223 просмотру
Рідкість зараз зустріти людину, яка має сучасний гаджет, але не має селфі. Ці фотографії щодня утворюють кілометри нескінченних стрічок новин у наших соцмережах. Але на фоні не завжди ліжко чи інтер'єр кафе. Не все в цьому світі втрачено - є і круті селфі. Mashable.com відібрали найкращі фото 2014 року, а Вихідний розповідає більше про них для своїх читачів.

Голлівудське селфі 

Це фото твітнула американська актриса та комендіантка Еллен Лі Дедженерес з цьогорічної номінації «Оскар». Такої концентрації зірок на одному фото з невимушеними посмішками не бачив жоден видошукач фотографа світового рівня. Це селфі набрало мільйони ретвітів і послужило приводом для створення «фотожаб» Дікапріо, який не отримав жодного оскару.

Перше Instagram-селфі з космосу 

Вперше селфі з міжнародної космічної станції завантажив астронавт Стівен Суонсон. Як зауважив російський астронавт Сергій Рязанський: «В космосе нет времени для идеальных фотографий, но зато сложно напортачить с видом на окрестности».

Селфі на фоні вулкану 

Якби у давньогрецького філософа Емпідокла у 490 р. н.е. був гаджет, то, можливо, він не кинувся б у жерло вулкана Етна, а просто зробив собі селфі на його фоні?

Селфі впродовж трьох років 

Автор цього цікавого і пізнавального селфі (невже таке буває?!) подорожував 36 місяців тридцятьма шістьма країнами світу. Весь цей час знімав себе на камеру GoPro.

Селфі з вершини хмарочоса 

Дітям, вагітним і хворим акрофобією відео дивитися не бажано :) Троє сміливців видерлися на вершину хмарочосу і вирішили це зафіксувати. І знову мільйонні пергляди.

Селфі українського руфера у Москві 

Київський руфер Григорій Mustang Wanted по-особливому привітав Україну з Днем Незалежності. Він підійнявся на дах багатоповерхівки однієї з набережних Москви і перефарбував зірку, яка її прикрашає, у кольори українського прапора. У Facebook запис набрав 59 000 лайків, а це найбільша кількість в українськомовному фейсбуці.

Селфі, зняте на дрон 

Поява безпілотників потягнула за собою розвиток та популяризацію фото та відео, відзнятих цими пристроями. Такі є вже і в Чернівцях, але про них Вихідний розповість пізніше. Наразі переглядаємо селфі, зняте на дрон.

Надіємося, такі фото надихнули Вас на створення нових, якісніших та цікавіших селфі. Творіть, діліться з друзями, а раптом і Вашу світлину визнають однією з найкращих у році.

Фото та відео взяті з Mashable.com  

Популярное в блоге

Нет комментариев