Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Кіно

Фільм тижня. Вибір Вихідного: «Голодні ігри: Переспівниця»

І знову «Голодні ігри» на екранах наших кінотеатрів!
19 листопада 2014 в 19:02
915 переглядів

       20 листопада в Україні відбудеться прем'єра одного з найбільш очікуваних фільмів - «Голодні ігри: Переспівниця». Френсіс Лоуренс тішить нас уже втретє: до «Переспівниці» ми вже бачили «Голодні ігри», а за ним - фільм-продовження «Голодні ігри: У вогні». Заплановане і продовження - друга частина «Голодні ігри: Переспівниця».

      Нагадаємо, що цю стрічку знімають на основі однойменного роману Сюзанни Коллінс. 

Сюжет   

       Події розвиваються з моменту закінчення другого фільму. Дівчинка, яку врятували в 13-й дільниці, дізнається, що не тільки вона залишилася серед живих. Врятували і її напарника та сусіда Пітта. Хлопець починає працювати на ворогів всім мирних та знедолених. Але так здається тільки на перший погляд. Лучниця прохає своїх піклувальників із підпілля врятувати Пітта.

«На жаль, саме те, що ми любимо, і знищує нас...» 

Офіційна анотація 

      75-ті Голодні ігри змінили все. Кітнісс порушила правила, і непохитне до тієї пори деспотичне правління Капітолію втратило силу. У людей з'явилася надія, і її символ - Сойка-переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого в полон Пітта і захистити своїх близьких, Кітнісс доведеться битися в справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор....

Що говорять про фільм?    

  Як такій кінострічці бути без високих рейтингів? На сайті «Rottentomatoes» показник цього фільму далеко  вище середнього - 74%. Драму очікують усі любителі попередніх частин, тому і більшість відгуків - позитивні. 

Де переглянути?  

      Найзручніший час і місце перегляду новинок зі світу кіно Ви можете обрати завдяки нашій КіноАфіші. Бажаємо Вам приємного перегляду!   

Фото: http://www.rottentomatoes.com/      

Популярное в блоге

Нет комментариев