Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Нове місце

Туреччина у Чернівцях

Кальянна «Затишок» в стилі лаунж

Адрес:
вул. Зелена, 6
Телефон:
050 374-00-06, 097 374-00-06
У місті побільшало одною тематичною кальянною
16 листопада 2014 в 02:14
1654 просмотру

      За цей рік ресторан «Затишок» збільшився у своїх масштабах. Тепер тут з’явився лаунж-зал з іменними кальянами, а також  неординарні VIP-кімнати. Всього декілька кроків відмежовують відвідувачів закладу між європейською гармонією та турецьким релаксом.

      Цієї осені, а саме на День міста, у Чернівцях відкрилася кальянна «Затишок». Ідея розширити територію та можливості закладу з’явилася рік тому. Команда у складі власниці, директора та адміністратора воєдино візуально побачили таку кальянну і взялися реалізовувати. Через абсолютну самостійність проекту вони навіть відмовилися від дизайнера. Поетапна клопітка праця впродовж одного сезону і заклад запрацював.

      Зараз лаунж-зона вирізняється з-поміж інших у місті. В ній більше родзинок ніж у найсмачнішому кексі. Однією із особливостей є світло, колір якого постійно змінюється. Ледве помітні, невимушені переходи тонів створюють заманливу атмосферу. Коли у кальянну приходить пара, а дівчина з букетом, то цілий вечір закохані дивуються. При такому освітленні квіти змінюють відтінки пелюстків. Так можна побачити троянди блакитних, а за чорними Halfeti не треба їхати у Туреччину.

       Ще однією приємною фішкою закладу є низькі ціни на кальяни. Зумовлені вони тим, що Затишок працює не з посередниками, а напряму з постачальниками. Найдешевший кальян коштує 130 гривень. І широкий вибір: хтось курить єгипетський Khalil Mamoon, а хтось – дизайнерський скляний Fabula. Звичайну чашу кальянники можуть змінити на фрукт.  Якщо він великий, то такий кальян куриться довше. Наприклад, на ананасі - 2-2,5 години. Можна замовляти і на воді, і на молоці, і на вині. До речі, вино та шампанське – оптимальні основи для кальяну. На важкому алкоголі кальянники не радять курити. Тому що алкоголь добре засвоюється, коли його п’ють, а пари з нього сильно «б’ють» в голову. Через це виникає біль та запаморочення.

      Цікаво, що процес замовлення у Затишку неодмінно всіх веселить. Тут обходяться без різних важких назв незрозумілих кальянів з незвіданими інгредієнтами. Просто кожен прилад з кальянної стійки має своє ім’я, яке йому вигадали працівники закладу. А це справжній прорив для Чернівців: по-перше, не у всіх кальян-барах є спеціальні стійки, по-друге, мало хто використовує простішу і веселішу систему замовлення.

      Найбільший кальян, завдовжки 125 см., звати Халк. Якщо хтось хоче покурити з найбільшого приладу, то просто каже: «Покличте мені Халка». Фабули називаються Зіта і Гіта. У Зіти просто ніжка коротша ніж у Гіти. Є ще Рамшан і Джамшут. Їх так назвали не тому, що купили під час будування, а тому що вони дуже працьовиті і готові до довгого та якісного куріння. Баклажан - вічно синій кальян з короткою шахтою. Його курять, коли у чашку замовляють не водичку чи молочко, а рідину з градусами.

        Ще одна особливість, яку точно у місті деінде не знайти, - це VIP-кімнати. За їхніми дверима – Туреччина з усіма її атрибутами. Відповідний інтер’єр, маленький столик, диванчики, на які треба повністю залізти. І музику у цих залах можна обирати власноруч на свій смак та бажання. Скоро заклад поповниться ще кімнатою в індійських мотивах з низьким столом та подушечками на підлозі.

       Нічний графік роботи працівників йде на користь відвідувачів. Саме в  темну пору доби колектив кальянної вигадує найбільш неординарні ідеї, які потім і реалізовує. Тому вдихнути диму під індійський, класичний лаунж у мерехтінні різнобарвного світла так приємно. Атмосфера підштовхує до творчості та насолоди.

      Отож приходьте у Затишок, називайте кальяни своїми іменами і користуйтеся карткою Вихідного. Так Ви станете не просто улюбленим клієнтом, а улюбленим клієнтом, який має знижку! 

Популярное в блоге

Нет комментариев