Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Новини

MoveOn-нівське День народження в Нью-Йорку

Вихідний побував на святкуванні 4-тої річниці школи танців. Як це було?
14 листопада 2014 в 19:28
1036 переглядів
      Переповнений палац. Нью-йорська поліція при вході. Щасливі, радісні та усміхнені дітки. Майже у всіх у руках чорні блискучі кульки, які малеча не втомлюються підкидати. Проте ці кульки не прості, а - святкові. На них видніється надпис «MoveOn». Саме в чорно-білих кольорах – нью-йорському стилі ця школа танців святкувала своє 4-те День народження. На мить дітлахи перестали гратися, а дорослі затихли. Аудиторія в залі зірвалася оплесками. Сцена заповнилася димом, і залунала музика. Свято розпочалося. 

       Зіркові ведучі Діма Депутат та Олежка Шевчук відразу навіть не дозволили станцювати учням школи. Спочатку це зробили усі присутні. По черзі кожні три ряди запам’ятовували свої рухи, які, до речі, старалися показувати самі коментатори. Всього декілька репетицій і глядачі дружньо під музику прокачали одне одного та зарядили масою енергії. 

      Але вони не зробили це так майстерно, як дівчата, котрі виступали першими. Пронизливі погляди, червоні губи, шкіряні легінси у поєднанні з гарячими рухами не могли залишити нікого байдужим. Один за одним номери відтворювали життя у кожному з районів Нью-Йорку. Ведучі не залишали себе задоволення проводити аналогії до Чернівецьких районів і коментувати це. А про гумор Олега з «Торнадо Люкс» годі й згадувати – його знають всі. Тому раз за разом аудиторія зривалася гучним сміхом, що і додавало веселої атмосфери заходу. 

        На святі виступали не тільки учні школи. Зміями, ховрашками, летючими столами дивували чарівники з арт-студії «Парнус». Вражали співом і чарівні дівчата. Справжній бум спровокував Олександр Мельник – людина-оркестр. Хлопець прокачав зал бітбоксом, під який не втримався навіть директор школи «MoveOn» - Іван Величко піднявся на сцену танцювати. Та це ще не все – зал вимагав виступу на біс. 

       З-поміж номерів учнів школи виділялись елегантні бальні танці з історією Манхетену. Проте атмосфера довго романтичною не протрималася. Вже у наступному номері дівчата настільки сильно запалилися під час танцю, що прийшлося не тільки їм знімати піджаки, але й глядачам у залі. 

      Наймиліше станцювали діти з Верхнього Вест-Сайду. 3-річні малюки викладалися не гірше дорослих, жваво перебирали ручками та тріпотіли ніжками. Саме їх Ваня Величко нагородив солодощами та тваринками повітряними з кульок. 

      Недитячий танець показали у наступному районі – Челсі. Дівчата зірвали публіку Vogue: глядачі викрикували та аплодували. Не відставали від них і бруклінські хлопці, які вибудовували з тіла такі елементи, які мало хто собі може представити. 

       На учасників та гостей свята чекала приємна несподіванка. 
- Сьогодні недаремно закордонна тематика, - зауважила начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради Наталя Коцур. - Чотири року тому у Лас-Вегасі Іван переміг у танцювальному конкурсі. Учні його школи заслуговують 50 путівок в табір «Ойкос». Для них такий відпочинок буде щороку.        

      Під час виконання останньої пісні на сцену вийшли всі учні школи. А далі все як у казці – зверху почали падати різнокольорові повітряні кульки, винесли величезний смачнючий торт з свічками-феєрверками. Діти ще довго обіймали організаторів та викладачів. Музика не закінчувалася, точнісінько так само, як і танці.
       - Я дуже хвилювався, переймався за успіх у всьому: номерах, музиці, навіть світлі. У результаті залишився задоволений - усе вийшло насичено і добре, - ділиться Іван Величко. - Це як перед сесією дуже переймаєшся, а потім відчуваєш канікули. Десь так я можу порівняти свої емоції. 
      Присутні як в один голос бажали школі ще більше вихованців та успіхів. У фойє не давали проходу, особливо засновнику школи – Івану Величку. Всі хотіли привітати з 4-тим Днем народження та подякувати за таке свято. 
     Шкода тільки, що двері палацу «Академічного» стали не тільки входом, але й виходом з Нью-Йорку, де за контролем слідкують поліцейські, де панує святкова атмосфера, де запалюють танцями у кожному районі.
Популярное в блоге

Нет комментариев