Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Кіно

Фільм тижня. Вибір «Вихідного»: «Інтерстеллар»

Вихідний урізноманітнює жанри стрічок, яких рекомендує. Тому цього тижня Вашій увазі науково-фантастичний фільм
12 листопада 2014 в 15:11
837 переглядів
      Ось вона - їжа для мозку.  «Інтерстеллар» − новий фільм одного з найпопулярніших режисерів сучасності Крістофера Нолана. В основі стрічки − наукові праці фізика Кіпа Торна. 

Сюжет  

      Головний герой – Купер – вчений-фізик, який живе досить спокійним життям до моменту  цікавої знахідки. Нею стала чорна діра, завдяки якій Купер та його колеги вчаться долати простір і час. Група цих відважних дослідників від такої міжгалактичної подорожі чекають одного результату – можливості переміщатися у найвіддаленіші кінці космосу за найменший проміжок часу. То що ж з цього вийшло? 

Офіційна анотація 

      Дослідження теорій вченого-фізика Кіпа Торна про гравітаційні поля та просторово-часові тунелі, а також деяких гіпотез, довести які так і не вдалося навіть Альберту Ейнштейну.

       Фільм розповідає про подорож групи дослідників, які використовують нововиявлений просторово-часовий тунель, для підкорення величезних відстаней у космосі. 

Що говорять про фільм?   

      На сайті «Rottentomatoes» рейтинг цього фільму вище середнього, але і не зашкалює - 74%. Відгуків можна начитатися найрізноманітніших.  Але як зрозуміло з рецензій, стрічка сподобається тим, хто любить думати.

Де переглянути?  

      Найзручніший час і місце перегляду новинок зі світу кіно Ви можете обрати завдяки нашій КіноАфіші. Бажаємо Вам приємного перегляду!   

Фото: http://www.rottentomatoes.com/     

Популярное в блоге

Нет комментариев