Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Кіно

Фільм тижня. Вибір «Вихідного»: «Назустріч шторму»

Минулого тижня Вихідний радив переглядати мультик, але цього разу все значно немилосердніше.
5 листопада 2014 в 00:43
780 переглядів

      Нова прем'єра 2014 року «Назустріч шторму» вже на екранах кінотеатрів нашого міста. Режисер цього фільму Стівен Куейла відомий стрічками «Пункт призначення 5» та «Чужі з безодні». На специфекти фільм-катастрофа не бідний, але й не вельми багатий. Бюджет становить $ 50 000 000.

       В ролях: Річард Армітедж, Сара Уейн Колліс, Метт Уолш, Макс Дікон, Нейтан Кресс, Алісія Дебні Кері, Арлен Ескарпета, Джеремі Самптер, Лі Вітейкер, Кайл Девіс. Ці імена не такі вже й відомі, проте акторська гра у цій стрічці досить на високому рівні. 

Сюжет  

    Травень, маленьке містечко Сільверстон. Жителі міста займаються звичними справами, п'ють каву та квапляться на зустрічі. І зовсім не підозрівають, що буквально через кілька годин їм прийдеться квапитися рятувати власне життя від торнадо. Ця стихія не дає спокою ні під відкритим небом, ні у приміщеннях. Люди шукають від нього спасіння всюди, але немає результатів та позитивних прогнозів - метеорологи очікують на повторення катастрофи.

      Щоправда, не всіма опановув страх. Знайшлася група відчайдух, які не просто не тікали від торнадо, а спеціально його виловлювали. Кожен з них мав свою ціль. Хтось хотів врятувати сина, а хтось - зробити вдале фото.  

      Що цікаво: у фільмі є деякі неточності, наприклад, один люк зриває двічі. І дещо не дуже подібне правді. При уважному перегляді це можна легко помітити.  

Офіційна анотація 

      Всього лише за один день неймовірні «навали» смерчів практично знищили містечко Сільверстон. Всі його мешканці були віддані на розтерзання непередбачуваним і смертельно небезпечним торнадо. І при цьому метеорологи кажуть, що найгірше ще попереду. Більшість шукають притулку, в той час як деякі сміливці йдуть назустріч стихії, випробовуючи себе: наскільки далеко зможе зайти «мисливець за торнадо» заради одного єдиного - зате якого! - знімка. 

Що говорять про фільм?  

     От відгуки до стрічки далеко неоднозначні. На сайті «Rottentomatoes» рейтинг цього фільму-катастрофи становить тільки 21%. А от коментарі більше тішать позитивом та задоволенням. Проте допоки не спробуєш - не перевіриш.

Де переглянути? 

      Найзручніший час і місце перегляду новинок зі світу кіно Ви можете обрати завдяки нашій КіноАфіші. Бажаємо Вам приємного перегляду!   

Фото: http://www.rottentomatoes.com/    

Читай также

Нет комментариев