Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Новини

MoveOn святкує свій День народження

Найулюбленіша та найпопулярніша школа танців у Чернівцях скоро відсвяткує свою 4-ту річницю
29 жовтня 2014 в 18:53
1008 переглядів

     13 листопада свій 4-ий День народження відсвяткує танцювальна школа сучасної хореографії  «MoveOn». Організатори вже закінчують процес підготовки, тому традиційно на початку листопада жителі та гості нашого міста зберуться в палаці «Академічному». Свято розпочнеться о 18 годині .

    Недарма у MoveOn стільки вихованців. Силами саме цієї школи створються найцікавіші проекти та проводяться регулярні майстер-класи від кращих хореографів України та світу. А ще MoveOn відомий  насиченими тренуваннями під наглядом кваліфікованих викладачів та різноманітністю танцювальних стилів, серед яких hip-hop, dancehall, jazz funk, house, go-go, breaking, спортивно-бальні танці та інші.

    - Наше 4-те День народженя буде в нью-йорському стилі, - розповідає засновник та директор школи Іван Величко. - Кожен номер розділено на квартали і взято з історії. Таким способом наші вихованці ніби вивчають і розповідають історію Нью-Йорка. Концерт триватиме до двох годин.

    Близько місяця організацією займається одна із тренерів школи - Олександра Куртич. Разом з іншими 9-ма тренерами, вона згуртувала учнів у 12-15 номерів різних стилів. Виступатимуть усі вихованці танцювальної студії – представники різних вікових категорій: від 4-х років до найстарших – майже 30-тирічних. Також у виступах братимуть участь і самі викладачі, проте цього року окрему хореографію для них не робили – тільки діти демонструватимуть роботу тренерів та свою наполегливість.

    Іван зізнається, що спочатку хотілося концерт зробити соціальним, зібрати кошти на підтримку військових в зону АТО або іншим способом допомогти Україні, але з огляду на те, що в Чернівцях проводиться безліч заходів такого характеру, вирішили показовий виступ зробити з безкоштовним вільним входом  без будь-яких внесків. Все-таки це День народження, на яке люди мають завітати,  подивитися та підтримати.

     Як і на всі свої Дні народженя, MoveOn даруватиме глядачам приємні подарунки, розігруватиме серед залу місячні безкоштовні абонементи на заняття у школі. А також будуть унікальні подарунки - фірмовий одяг для танців: штани, футболки, байки, кепки та багато іншого.

   - Я очікую приємне святкування у колі всіх танцюристів з великим тортиком і мега позитивним настроєм, - ділиться Ваня. – Але це святкуваня не буде таким, як на наш перший маленький ювілей: на 5-тиріччя ми плануємо справді грандіозний концерт з запрошеними зірками. Хоча під час свого кожного Дня народження гостям ми гарантуємо запальні танці та приємну атмосферу. 

Популярное в блоге

Нет комментариев