Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Новини

#MOVEONTUSSA – простір для розвитку

Танцювальна школа сучасної хореографії «MoveOn» створила атмосферу для розвитку не тільки любителів танців, але й суміжних напрямків – MC та DJ-їв
29 жовтня 2014 в 15:40
884 просмотру

      Кожен запалений танцівник, який не представляє свого життя без джемів та батлів, щосуботи приходить на тусу до школи танців «MoveOn», щоб удосконалити свій рівень.  Тут немає контролю тренерів та жодних обмежень у стилях і віці. На  #MOVEONTUSSA-х тільки драйвова атмосфера, яка наштовхує на розвиток!

      Перша  #MOVEONTUSSA проводилася всередині минулого місяця – 20 вересня. У жовтні успішно відтанцювали ще три туси, але за словами організаторів, до Нового року дещо зміниться графік проведення.

      -  Є ще багато проектів та заходів, до яких готується наша школа. Тому плануємо організовувати тусовку один раз на місяць у визначений день. Наприклад, щомісяця у останню суботу, - пояснює засновник та директор школи  «MoveOn»  Іван Величко.  – Це зроблено для того, щоб люди з інших міст могли завчасно раціонально свій графік планувати і приїжджати на нашу тусу. На першій - до нас завітали танцівники з Одеси. І думаю, щоразу буде все крутіше і з новими темпами розвитку. Бо це щось новеньке як для наших чернівецьких танцюристів, так і для жителів інших міст.

      #MOVEONTUSSA  створена для того, щоб люди, які колись займалися або займаються тепер  у «MoveOn»  чи інших школах не боялися себе проявляти; могли приходити у одну  компанію і навчати одне одного без порад хореографів. Але основна мета - це підняття свого танцювального рівня.  Всі стилі зібрані в один день, в одному місці,  в один час – впродовж двох годин. Це хороша нагода потанцювати, джемити, батлити, знайомитися, спілкуватися, обмінюватися досвідом і розкривати свої потенціали.

     Це стосується не тільки танців, але й суміжних напрямків. На тусі виростили ще одного діджея: крім Oblomova своєю музикою тепер тішить і Chris. Тут люди навчаються чомусь новому.  Хтось пробує себе в ролі МС: бере мікрофон до рук і старається проводити такі батли. Та і взагалі: це приємна тепла атмосфера в колі танцюристів.

     За словами організаторів, #MOVEONTUSSA  з часом буде удосконалюватися іграми чи іншими цікавинками, аби під’єднувати ще більше людей. Хоча і на ці туси приходять близько  30 танцівників різного віку. Старші батлять з молодшими, одне одному щось підказують, чогось вчать. Це хіп-хоп культура, в якій кожен віддає щось своє і бере щось нове. 

Популярное в блоге

Нет комментариев