Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Weekend відповідає :)

Профілактика стосунків романтикою

Як влаштувати романтичне побачення, щоб здивувати свою дівчину або Поради дівчини хлопцям
29 жовтня 2014 в 10:49
932 просмотру

     Як влаштувати романтичне побачення, щоб здивувати свою дівчину? Цим запитанням стурбовувався кожен хлопець-романтик і не романтик також. До речі, у цій статті звертатимуся саме до хлопців, оскільки ініціатива була у ваших руках ще з давніх-давен. Навіть якщо Ти не чоловік, то наберися сили і стань ним, хоча б на час прочитання статті!

     Існує така думка, що коли любиш, то хочеш дивувати свою кохану людину, дарувати їй нові незабутні враження. Щоправда, не завжди виходить придумати щось оригінальне та креативне. Знайома історія, правда?

      Особливо проблема загострюється, коли ти живеш не в мегаполісі, а в маленькому місті. У нашому випадку – найменшому місті України. Тільки не квапся розчаровуватися. Чернівці називаються маленьким Парижем, відповідно і романтики тут менше, але все-таки вона є. Якщо зайнятися серйозною дослідницькою роботою, то декілька варіацій романтичних побачень знайти можна!

      «Вихідний» підготував топ-варіанти розваг, які можна запропонувати своїй половинці. 

№1 Прогулянка на коні 

     Їзда верхи практично у всіх викликає шалені емоції. Особливо, якщо це відбувається вперше. Дівчина захопиться процесом навчання, а ви зможете поспостерігати за щасливою (!) коханою. У Чернівцях покататися на конях можна у клубі верхової їзди «Прованс» . Заняття обійдеться вам у 100 гривень, а бонусом може стати покращення фізичного здоров’я дівчини. Під час їзди верхи м’язи постійно напружені, а завдяки регулярним заняттям можна навіть схуднути.  Також дівчина отримує есетичне насолодження, тому що територія клубу досить красива: біле дерево та білий пісок гарно дивляться, а поєднання кантрі та вінтажу оцінять представниці прекрасної половини людства.

№2 АвтоКіноПаркінг 

      Так-так, і таке є у Чернівцях. Ну це, звісно, варіант для тих, у кого є свій залізний друг. Салон свого авто – таке звичне зручне місце, а особливо, якщо поряд  у ньому сидить рідна людина. Оберіть фільм до вподоби обом і відправляйтеся в дорогу. Головне – знати, мелодрами чи бойовики імпонують дівчині. Такий варіант побачення обійдеться ще дешевшим за попередній – всього 50 гривень. 

№3 Відпочинок за містом 

      Таке проведення часу коштує на порядок дорожче – від 1000 гривень (і то це тільки за проживання в курортному будинку), зате саме таким способом можна усамітнитися з коханою людиною і отримувати насолоду від чистоти природи та високих гірських масивів.  А такий відпочинок справді незабутній.


    Як писав талановитий шестидесятник Василь Симоненко: «Є в коханні і будні, і свята». Про свята ми вже поговорили, а от щодо робочих буднів: 

#1 Підкиньте подарунок 

      А чому б і ні? Дрібниця, але приємно. Якщо Ваша дівчина постійно зайнята, а поїсти забігає, наприклад, у OZZY, то чому б не підкинути у пакуночок якийсь сюрприз? Правда, прийдеться заздалегідь купити маленький подарунок і попросити продавчинь упакувати його разом з їжею потрібній дівчині. Завжди привітні та добрі працівники цього закладу ніколи не відмовлять. 

#2 Подаруйте шоколадне серце 

    Хвала тим, хто придумав шоколад – саме те, що любить будь-яка дівчина. Цей варіант просто приречений на успіх. Тут можна й креативність включити: якщо знаєте улюблену тварину дівчини, то купіть її шоколадну подобу. Чого-чого, а магазинів солодощів у Чернівцях не бракує. Наприклад, дуже великий вибір смачного шоколаду є у Львівській майстерні шоколаду. Мова йде про ту, котра на вул. О. Кобилянської, а не у Львові. 

#3 Влаштуйте квест 

      Тематика квесту нехай прямо залежить від поглядів дівчини, її життєвих інтересів. Придумайте пару загадок про серіал, який кохана не може вимкнути, чи музику і тому подібне. Але нагородіть її від щирого серця. Зробіть цікавий, оригінальний подарунок, в ідеалі – своїми руками (такий цінується більше). 

    Хочеться свято вірити, що про букет, охайний одяг та гарні манери нагадувати не треба. І якщо на відсутність першого ще можна закрити очі, то друге і третє ви маєте пам’ятати як табличку множення, як коди до Dota або як рахунки футбольних матчів.

     Тепер залишилося заблокувати доступ до сайту cv.vj.ua з гаджетів коханої, щоб сюрприз став справді сюрпризом, а дівчина не потикала вкраденими ідеями. Хоча з цього приводу не переймайтеся: головне – увага, а вона після ваших клопітких старань буде високо оцінена. 

Популярное в блоге

Нет комментариев