Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Кіно

Фільм тижня. Вибір «Выходного»: «Супер шістка»

Чудовий довгоочікуваний фільм для відпочинку всією сім'єю!
26 жовтня 2014 в 10:24
1480 переглядів

      Нарешті у Чернівцях показуватимуть фільм, на який можна сходити всією сім’єю.  «Супер шістка» - мультфільм, який цікаво переглядати як дітям, так і дорослим. Побачити його можна з 25 жовтня на екранах чернівецьких кінотеатрів.

      Можна брати своїх малюків, але увага: від 6-ти років, та сміливо йти в кінотеатри нашого міста. Всесвітньо відома студія Disney підготувала для дітей справді цікавий та корисний мульт наукового характеру. 

       «Супер шістку» створили на основі однойменної серії коміксів видавництва Marvel. Але мультиплікатори переконують, що їхнє творіння суттєво відрізняються від першоджерела. Команда режисерів та сценаристів відомі картинами «Корпорація монстрів», «Тачки», «Вольт» та багато інших. 

Сюжет 

      Геніальний хлопчик Хіро Хамада нещодавно пережив трагедію - смерть брата.  Помаленьку хлопець збирає супер-команду із починаючих і недосвідчених героїв, аби відшукати винуватців загибелі братика. Серед членів команди -  персональний робот-охоронець Хіро, над створенням якого вундеркінд трудився тривалий час. Але знову не без трагедії – одну з кращих розробок юного генія викрадає таємничий злодій. Та що ж буде далі? 

Офіційна анотація 

      Юний Хіро Хамада - природжений винахідник і геній конструювання роботів. Разом зі старшим братом Тадаші вони втілюють в життя самі передові ідеї в Технічному університеті міста майбутнього Сан-Франсокіо. Після серії загадкових подій друзі опиняються в центрі підступної змови. Зневірившись, Хіро вирішує використовувати веселого і добродушного експериментального робота Беймакса, перепрограмувавши його в невразливу бойову машину. 

Що говорять про фільм? 

       Мультфільм «Велика шістка» оцінюють найвищими балами.  На «Rotten Tomatoes» рейтинг мультику становить 99%. А діти активно діляться трейлером та картинками улюблених героїв.  

Де переглянути? 

      Найзручніший час і місце перегляду новинок зі світу кіно Ви можете обрати завдяки нашій КіноАфіші. Бажаємо Вам приємного перегляду!   

Фото: http://www.rottentomatoes.com/   

Популярное в блоге

2 коментарію

Анастасія Погончик
Анастасія Погончик 30 жовтня 2014 в 18:49
Захоплюючий мультфільм, наші мрії збуваються, головне вірити і бути наполегливими)
+9
Танюша Стефюк
Танюша Стефюк 30 жовтня 2014 в 20:15
Дуже класний мультик)
+6