Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Weekend відповідає :)

А чи справді модельний бізнес для тебе?

СтудМіс України 2013 та "Міс талант" на Всесвітньому конкурсі краси «World Miss University» дає поради майбутнім моделям
24 лютого 2014 в 20:19
3344 просмотру

Модель. Хто вона така і чи виправданий ажіотаж навколо цієї професії? Чи кожен може стати моделлю? На які жертви йдуть дівчата аби досягнути поставленої мети? І взагалі, чи потрібні ці жертви?

Приблизно такі питання дуже часто отримую від багатьох дівчат. Саме тому, сьогодні вирішила трішки привідкрити завісу таємничості й дати кілька порад. Думаю, як володарка звання «СтудМіс України 2013» та Першої премії «Міс талант» на Всесвітньому конкурсі краси «World Miss University», що проходив у Кореї, маю на це право.  


Почну з найпопулярніших питань:

Ріст

Все залежить від того,  в якій модельній галузі ви хочете себе проявити. Якщо ви мрієте про участь в українських тижнях моди, то бажаний ріст від 175 см. Іноді агентства роблять винятки і ріст може коливатись в межах від 172(174). Якщо ж ви бачите себе на конкурсах краси, то ріст в даному випадку, не відіграє настільки важливу роль. Головне - ваша ініціатива і бажання.  До прикладу,  ріст всесвітньо відомої моделі Єви Лонгорії становить всього 1,57. Але це не завадило ій засяяти на горизонті найуспішніших моделей світу. 

Єва Лонгорія

Єва Лонгорія

Параметри

Часто дівчата розчаровуються, коли бачать, що їх параметри не відповідають традиційно ідеальним: 90-60-90. Насправді, все не так погано. Впевнена, не більше 10% моделей володіють саме такими параметрами. Намагайтесь максимально наблизити свої дані до ідеальних, працюйте над собою, але точно не зациклюйтесь на вказаних цифрах. 

 

Модельна школа

Багато дівчат запитують, яка модельна школа дала мені базу в модельній справі. Щиро кажучи ,  взяла лише кілька уроків у директора одного з київських агентств. Основна моя школа – це практика на «Kiev fashion days», що проводяться двічі на рік в Києві. Але якщо ти лише починаєш робити перші кроки  і ще зовсім «зелена» у цій справі, то все ж раджу пройти курс навчання у модельній школі.  Чернівецька модельна  агенція «ShowTime»  -   чудовий старт для модельної кар"єри, оскільки за час існування провела велику кількість конкурсів різних рівнів, допомогла проявити себе багатьом дівчатам та заявила про себе не лише на місцевому рівні.  Це надасть тобі впевненості у собі та змотивує на наступні кроки і перемоги.

 

Вік

В даній сфері немає чітко поставлених меж щодо віку. Це вже залежить від індивідуальних особливостей дівчини. Як на мене, 16-17 років- найсприятливіший вік для початку модельної кар’єри. Проте в даній сфері буває по-різному. До прикладу, Барбара Палвін – угорська топ-модель, розпочала кар’єру у віці 13 років, в той час як Алла Костромичова – українська топ-модель, що стала обличчям «Kiev fashion days», зробила старт  у віці 22 років. Коли ви дійсно відчуєте, що готові працювати і боротися за успіх – вперед! 

Алла Костромичова

Барбара Палвін


Особисті поради


Волосся

Ні для кого не секрет, що саме густе та довге волосся в усі часи було предметом захоплення та гордості. Недарма, на полицях супермаркетів присутня величезна кількість різноманітних спреїв, кондиціонерів, масок по догляду за волоссям.  Тому не раджу експериментувати з короткими стрижками. Довге і гарне волосся - один з критеріїв успіху на конкурсах краси. 

Ольга Куриленко - українська модель

Впевненість

Коли вперше брала участь у конкурсі краси, досвідчені дівчата радили бути впевненою в собі і вміти себе правильно подати. Але чомусь вважала, що все ж основне - краса, яку просо не можуть не оцінити члени журі.  Тепер, переконавшись на власному досвіді,  можу з впевненістю сказати : 60% перемоги – все ж впевненість  у собі. Якщо ви повірите , що ви найкраща, то і всі так вважатимуть без зайвих вагань. І, звичайно, незмінним пунктом є посмішка. Впевнена хода, правильне позиціонування, посмішка – і перемога у ваших руках.

 

Габріела Іслер - міс Всесвіт 2013

Вивчення іноземних мов

Займіться на дозвіллі вивченням іноземних мов — дуже часто слов’янські моделі користуються популярністю у європейських роботодавців. Знання мов — це вигідне доповнення до вашого резюме.

Не думайте, що ваша зовнішність — це головне. Розвивайтеся інтелектуально. Пам’ятайте, що моделі на «пенсію» виходять рано. Це може бути і 30 років. Наперед подумайте про те, чим будете займатися опісля. Вийдете заміж? Станете акторкою або телеведучою? У будь-якому випадку ви повинні вміти подати себе, підтримувати бесіди на різні теми, мати власну думку, постати в очах інших не лише як гарна дівчина, а й високоінтелектуальна особистість, гідна поваги. 

Дівчатам пораджу не гаяти часу і починати робити перші кроки назустріч бажаної мрії.  Для початку раджу спробувати себе в якості моделі у фотосесії. Не обов’язково, щоб фотографом був професіонал…це навіть може бути ваша подруга або члени родини. Проте таким чином ви будете мати можливість відчути себе моделлю, поступово навчитись позувати та побачити наскільки ви задоволені результатом своєї праці. Також до 1 березня модельна агенція  «ShowTime»  проводить кастинг на участь у конкурсі краси «Міс західна Україна Буковина (open) 2013». Можливо, це саме твій шанс проявити себе та отримати корону найгарнішої дівчини Буковини.  

Популярное в блоге

Нет комментариев