Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Новини

Все найцінніше в житті – безкоштовне

Представники Фундації Регіональних Ініціатив – «ФРІ» - отримують все найкраще та найприємніше безкоштовно. Про це вони сьогодні розповідали студентам ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
10 вересня 2014 в 22:08
890 переглядів
    Фундація Регіональних ініціатив - громадська організація, яка об'єднує активних молодих людей з усіх областей України. Тому вже досвідчені фрішники Михайло Джогола та Надія Ваць сьогодні закликала чернівецьку молодь долучатися до них і разом будувати нове свідоме суспільство.

    Незважаючи на те, що діяльність оргнізації безкоштовна у всіх своїх аспектах, ФРІ надає багато переваг та можливостей. Тим, хто давно мріяв подорожувати, але все не вистачало грошей, фрішники пропонують всеукраїнський проект «Твоя країна», завдяки якому люди з різних регіонів їздять одне до одного, забезпечуючи гостям в своєму місті культурну та розважальну програми, нічліг та їжу. Так молодь вже півроку підкорює Тернопіль, Харків, Ужгород та інші куточки нашої країни . 


     Діють також міжнародні проекти, які відомі принципом «100, 100, 70». Тобто 100% вартості візи оплачують країни, в які активісти планують завітати (для цього з ними підписані договори). Також вони оплачують 100% вартості проживання і 70% від вартості проїзду. Окрім таких цікавих та вигідних пропозицій, проводяться заходи неформальної освіти, фрі-табори, тренінги з правозахисту. Досить популярним є громадський проект «Зроби Україну чистою». Саме ця акція збереження довкілля нагадує українцям про європейські традиції. А в країні, якій започаткували щорічне масове прибирання, - Естонії - вже припинили проводити такі суботники, тому що зникла проблема - естонці припинили смітити на вулицях рідного міста. Також окремої уваги заслуговує «Літературне бомбардування», яке дає можливісь побувати на читаннях відомих поетів та письменників, обговорити книги, поширювати буккросинг та впевнитися у своїх творчих здібностях. І це ще не все, що пропонує Фундація Регіональних Ініціатив. 


    Проте, як і у всіх командах, у фрішників є правила та вимоги. Кожен, хто хоче вступити до лав цієї громадської організації повинен мати такі цінності, як особиста ініціатива, щирість, відкритість та доступність, відповідальність, активність, співпраця, солідарність та кредит довіри.


   Найбільшої популярності ФРІ завоювала в місті Тернопіль, але на меті у фрішників підкорити всі міста України, підвищити свідомість молодого покоління, а головне - об`єднати жителів всіх регіонів і довести, що в них не тільки спільна країна, але й ідеї, погляди та пріорітети.

Щоб стати фрішником достатньо тільки заповнити анкету тут.

ФРІ – перший крок до змін в суспільстві та покращення світу власними силами. Все починається з Тебе!

Популярное в блоге

Нет комментариев