Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Огляди

Музеї Чернівців


12 лютого 2014 в 18:35
2474 просмотру
Чернівці - місто, що було негласною столицею Європи, захоплює історико-культурними надбаннями, місто, де книгарень було більше, ніж кавярень, вражає не лише красою старовинної архітектури, а  й великою кількістю музеїв: їх в Чернівцях нараховується більше п'ятнадцяти. 

Ще в 1863 році любителі та дослідники археологічних старожитностей зробили першу спробу відкрити музей на Буковині. Проте, через нестачу коштів та підтримки тодішньої влади,  діяльність музею припинилась. Колекція артефактів була передана до Чернівецького університету. І тільки у 1893 році офіційно відкрили Крайовий музей, де старовина отримала нове життя. У 1940 році, об'єднавши колекції Крайового музею, музею Церковного мистецтва та  Музею короля Кароля II, відкрили Краєзнавчий музейяким ми пишаємось і сьогодні.
Тематика чернівецьких музеїв надзвичайно різностороння, тут кожен знайде і відкриє для себе щось цікаве, зможе дізнатись про культуру Буковини, яка найширше представлена у Музеї народної архітектури і побутуХудожньому  і Краєзнавчому музеях. Захоплюють жителів та гостей міста музеї, присвячені відомим буковинським діячам та письменникам: Літературно-меморіальний музей Ольги Кобилянської Літературно-меморіальний музей Юрія Федьковича, Меморіальний музей Володимира Івасюка. А любителі космонавтики зможуть відкрити для себе та пізнати творіння сучасної авіаційної конструкторської думки в Музеї авіації і космонавтики .

Проте розповідати можна ще багато,  та краще завітайте у музеї  й переконайтесь у їх винятковій цікавості, у неповторності нашого міста. 

Популярное в блоге

1 коментар

Люда Слободян
Люда Слободян 13 лютого 2014 в 21:42
Даже не знала, что у нас в городе есть музей авиации и космонавтики
0